אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תקשור או רוח רפאים?

תקשור או רוח רפאים?בכולנו, בלי יוצא מן הכלל, יכולים לנבוט כישורים רוחניים. פיתוח הכישורים הרוחניים הוא כפיתוח כל מיומנות חדשה אחרת. ההתמדה וההתמסרות לתרגול הם חיוניים. יש המתחילים בהתלהבות, אך היא חולפת אם זה לא עובד במיידי, אם נתקלים במכשולים ונדרשים מאמצים, התמדה ונחישות. בתרגול רוחני, כמו בתרגול כושר פיסי קיים הכלל: התאמנו ותחזקו את הכושר שלכם, כי אם לא – תאבדו אותו. פיתוח היכולות והתוצאות הן תוצאה ישירה של הקדשת זמן תרגול ותשומת לב.

תרגול כדרך חיים

לא כולנו נולדים "ילדי פלא רוחניים". לרוב נחוץ טיפוח מתמיד של האינטואיציה. לאלו שבוחרים רק לשכשך בתוך המטאפיסיקה, ספק רב אם יתקבלו התוצאות הרצויות. תרגול הרוחניות הוא דרך חיים, סגנון חיים, שהמעוניינים בו צריכים להקדיש לו את עצמם .

בסרט "רוח רפאים" (משנת 1990), המדיום מאפשרת לישות להשתלט עליה, וזה בא לביטוי בשינוי בגינוניה, בשינוי פיזי, בדפוס הקול, בהתחברות באמצעות מדיום שהיוותה ערוץ גופני. בעצם חזינו בצורה מתקדמת יותר של תקשור, כי המדיום מרשה לישות להיכנס בה ולתקשר מתוכה באופן ישיר ביותר. התפקיד של המדיום הוא לשנות מצבי תודעה ומודעות ולאפשר לישות לתקשר ישירות עם השואל.

טכניקה לתקשור
תקשור אמיתי יכול להיות משימה מסוכנת עבור חסרי ניסיון, כיוון שנדרשים גבולות יציבים וחזקים ע"מ ליצור קשר עם הלא ידוע. אין שיטה בטוחה לחקר התקשור, והאדם שאתם מזמינים חייב להיות נפטר אהוב אשר אתם בוטחים בו/בה, ואתם מכירים טוב מספיק כדי לאשר את הזהות האנרגטית שלהם. זה יכול להיות מסוכן להזמין ישויות בלתי ידועות לשדה האנרגיה שלכם, אם אינכם מנוסים בהגנה והצבת גבולות רוחניים.

זו הטכניקה של התרגול הרוחני ואין בה משום המלצה כלשהי להתנסות (אתם לוקחים אחריות מלאה על עצמכם).

1)  יש למצוא מקום שקט שבו לא יפריעו לך. קח מספר נשימות עמוקות דרך האף ולא דרך הפה, התחל להרגיש רגיעה. בעודך נושף, דמיין שורשים שצומחים מבסיס הרגליים שלך והם חופרים דרך הרצפה, אל תוך האדמה, מתחברים בבטחה לכדור הארץ.

2) תאר לעצמך אלומת אור לבן עולה מן הקודקוד והגדל את אלומת האור אל השמיים. זה ישמש כמגדלור שלך או אנטנה כדי לאתר את האדם שאתה רוצה לתקשר איתו.

3) בקש שם מסוים לבוא אליך, קרא לו/ה בשם המלא, כאשר אתה נותן להם רשות להיכנס לתוך האנרגיה שלך.

4) חכה בסבלנות, הישאר שקט ושים לב איך אתה מרגיש. אתה עשוי להרגיש שינוי קל, או זיע. יכול להיות חום פתאומי, או אפילו צמרמורת, עקצוץ, או תחושה של הזדקפות השיער על העורף שלך. לפעמים אתה עלול לשמוע צלצול באוזניים, או רטט. התחושות יכולות להיות שונות עבור כל אדם, ויש גם שונות בתגובותיך, עם כל ישות שאתה מתקשר איתה.

5) כיוון שהזמנת את הישות למרחב האנרגיה שלך, אתה לא מתקשר איתם, הם מתקשרים דרכך. לכן, התקשורת איננה ממך החוצה, אלא התקשור מתבצע באופן פנימי. שים לב, מהן מחשבותיך? איך אתה מרגיש? האם אתה רואה את הדברים אחרת? האם הדימויים עזים יותר, עמומים? ציין לעצמך הערות שלאחר מכן תוכל לרשום ולבחון את חווייתך בעת התקשור.

6) כשאתה רוצה לסיים את הפגישה, דמיין את אלומת האור שעלתה מהחלק העליון של הראש שלך הולכת ופוחתת לתוך החשיכה. האנטנה שלך בוטלה ואתה עכשיו חזרה במקומך בשלום. אתה עשוי להרגיש שינוי קל עם סיום התרגיל הזה, או הסתגלות קלה כאשר תחזור לגוף שלך.

בהתנסויות ראשונים ייתכן שלא יורגש כלום, זה לוקח זמן. המפתח לתקשור הוא להתמקד. רוב האנשים מתקשים עם שמירה על המיקוד שלהם בנושא ספציפי אחד לאורך זמן. חיינו הם בתאוצה, מדבר אחד למשנהו, וכתוצאה מכך, המחשבות שלנו נמצאות בתנועה מתמדת. עומק המיקוד והמחויבות שלך יקבעו את תוצאת הצלחתך.

 

רוצים לקבל תקשור אישי ומקצועי מבת שבע דור בלי לצאת מהבית? התקשרו עכשיו ל 072-3401003שלוחה 25 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.

 


קראו עוד:

מימד אחר

תקשור בכוס קפה

מהו תקשור?

 

 

בת שבע דור –מורה רוחנית והילרית, מאבחנת, יועצת ומאמנת אישית, לזוגיות, משפחה ועסקים, מתקשרת, נומרולוגית, מפענחת כף יד, תדר אישי וטארוט
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי