אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תקשור, המשיבון הקולי שלך!

תקשור, המשיבון הקולי שלך!

מאת: אורית, צוות Stars


מה זה תקשור?
זוהי פעולה פאסיבית, אשר מתרחשת מעצמה וזורמת באופן טבעי. כדי לתקשר לא צריך לעשות שום פעולה, הדברים קורים מעצמם. באופן תיאורטי, אפשר לתקשר בכל מצב ותודעה, תוך כדי ביצוע פעולות מכל סוג שהוא. ואולם, באופן טבעי ישנם פעולות ומצבים מעודדים בדר"כ התרחשות תקשור מוצלח לעומת כאלו המונעים זאת.

רב בני האדם זקוקים בדר"כ למידה מסויימת של רגיעה ושלווה, ולניתוק זמני מהשגרה היום יומית בכדי להיות פתוחים לתקשור. ברגע שהתנאים הללו אינם קיימים, תהליך התקשור יכול להיפגע.
כך למשל, במידה ואתם טרודים מחיי היום יום, עצבכם מרוטים ואין לכם רגע של פנאי לעצמכם, גם אם תנחת חללית באמצע המשרד שלכם לא תשימו לב, לא תשימו לב אליה, ואף תחשבו שהיא חלק מהתפאורה שלכם.

הנושא ברור: על מנת שתוכלו לתקשר תקשור אידיאלי, עליכם לדאוג להכין את הסביבה שלכם לכך, ומהי אותה הסביבה? את זה, אתם יודעים!


אם אתם מצליחים לתקשר בעזרת כתיבה, דאגו שבסביבה שלכם הקרובה תיהיה מחברת זמינה וכלי כתיבה. אם אתם מתקשרים ע"י מדיטציה, דאגו למדוט במקום שקט ורגוע. אם החלומות שלכם מנחים אתכם, דאגו שהשינה שלכם תיהיה שלווה וארוכה וכו'...

המנוסים בתקשור כבר יודעים לזהות מתי הם יכולים להתחיל את התקשור שלהם. כל מתקשר מרגיש את הרגע המתאים לתקשור נכון עבורו.

זכרו: בכדי לשמוע את הנשמה, יש להיות בשקט ולפתוח את הלב.


בעצם אפשר לומר שכדי לתקשר תקשור חיובי וטוב, צריך להשיל את חלקי האישיות הנמוכים – אגו.
המתקשר צריך לשים בצד את כל הרגשות והמחשבות שהם בעצם שליליים, פחדים, כעסים, תשוקות וכו'...בכדי לתקשר. הוא צריך ליצור לעצמו מעין דף לבן "בכדי לתת לעט לכתוב לו את המידע".

תהליך התקשור זהה לתהליך העברת דבר-מה בצינור. כך שאם הצינור (מתקשר) סתום, לא תיהיה זרימה והמים (המידע) לא יזרום. אותו דבר רלוונטי גם במצבים שאנשים מנסים לתקשר בכוח. אם המידע שאתם רוצים לא מגיע ואתם מתעקשים להשיגו, התוצאה לא תיהיה חיובית.

פשוט להרפות! הניחו בצד את האגו שלכם, המתינו לזמן שבו אתם רגועים ותנו לדברים לקרות בקצב שלהם.

תקשור, המשיבון הקולי שלך!
מרגע שאתם מפנים את תשומת לבכם לקול הפנימי שלכם או לאינטואיציה, עליכם לוודא שהנכם מסוגלים לשמוע את ההודעות שהם מעבירים לכם.

כפי שלא ניתן להקשיב להודעות במשיבון הקולי שלכם שיש רעשים בקו, כך אתם לא תצליחו להקשיב להודעות מאת הנשמה אם אתם לא צינורות נקיים. כאשר אנחנו במצב של בלבול, פחד ודאגה, ה"ילד הפנימי" מושך לנו ברגל ולא נותן לנו להקשיב לחוכמת הנשמה, מה שאנו מקבלים במקום, זה את המסר שלו, המסר המהול בפחד, מבולבל ולא נקי.

כאשר אנו צינורות נקיים, היכולת לקבל מסרים ממקורות נכונים גדולה יותר, ובכך אנו מעצימים את ה"קו" הטלפוני בינינו לבין נשמתנו, ומאפשרים לה לעזור לנו לשפר את חיינו.


מה זה בעצם צינור נקי?
כל מטפל/ מתקשר/ אסטרולוג/ נומרולוג/ יועץ וכו'...הוא צינור. צינור להעברת מידע ומסרים. אין זה אומר שלאותו אדם שעזר לכם לבצע את השינוי של חייכם יש כוחות נסתרים, אלא הוא פשוט שימש כצינור להעברת מסרים או מידע עבורך.


הידע, החוכמה, ההדרכה, קיימת בכל אחד ואחת. כולנו מתקשרים, כולנו בעלי יכולת לקבלת מידע ועזרה. אחד מתרגל יותר והשני פחות. אחד מנמיך את הווליום ומקשיב, והשני אוזני אטומות. אין ספק,  כמו בכל דבר, אחד מוכשר יותר והשני פחות, אך לתקשר זו יכולת שניתן לפתח.


איך שומרים על צינור נקי?
על מנת להיות מתקשר צריך להיות כלי נקי, ערוץ פתוח למידע. הגוף שלנו הוא סוג של צינור. לכן,

קודם כל לשמור עליו. הוא הכלי, הבית, הקופסא שמכילה אותנו, את הנשמה שלנו. על מנת שלנשמה שלנו יהיה נוח, הגוף שלנו צריך להיות נוח. מומלץ לשמור על תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית והרפיה לגוף בכדי שיוכל להיות צינור חזק וגדול.


אז מי ספק התקשורת שלכם?

כמו בעולמנו הרבוי שמות של חברות המספקות לנו שירותי תקשורת, גם בעולמות עליונים יש שמות רבים לאנרגיה המקורית. לכל מתקשר או מתקשרת יש את הישות אור שמלווה אותה ומדריכה אותה בעולם. יכול להיות שלמספר מתקשרים יהיה קשר עם אותה אנרגיה או ישות.


אך יותר מכל חשוב לדעת: בכדי לקבל מסרים ממקורות אמיתיים ולא שקריים יש להיות באמת, לנהוג על פי הקוד האתי של היקום.


ככל שאנו נקדש את הצינור, המידע יהיה מקודש יותר. שילוב של תחזוקת הגוף, התנהגות מוסרית כלפי האחר ועבודה רוחנית אישית יוביל להעצמת חווית התקשור.

קדימה, כבר עכשיו אתם יכולים להתקשר לנשמה שלכם.


לשיחה אישית עם מתקשרת, הילרית, פותחת בקלפים ופותרת חלומות  , אסתר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 41  

למאמרים נוספים:

מהו תקשור?

המדריך למדיטציה

כח הדמיון כאספקלריא של המציאות

עולם המלאכים

המזלות המיסטיים


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי