אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי - ינואר 2012

הורוסקופ חודשי - ינואר 2012

 

 

 

תחזית חודשית  -  1.11.12 - 30.1.12החודש יושפעו כל המזלות מנסיגת מאדים, המתרחשת פעם בשנתיים, ובראשם בני מזל בתולה, דגים, תאומים וקשת. נסיגת מאדים משפיעה על האופן שבו אנחנו עושים דברים וקשורה ליכולת שלנו לפרוץ את דרכינו בעולם ולממש רצונות. בזמן נסיגה הדרך הרגילה מוטלת בספק ואנו נדרשים למצוא דרכי פעולה חדשות. הנסיגה תתרחש החל מה-24 לינואר 2012.


גדי - אחראי, מעשי, חרוץ, רציני, מכבד את החוק


המצאותה של ונוס בבית הכספים שלכם והיבטים הרמוניים אחרים הקשורים לכספים מצביעים על חודש המאפשר לכם להתעלות מעל קשיים כלכליים ואף ליצור מצבים טובים להגדלת ההכנסות שלכם לאורך חודש ינואר.
תחילת ינואר מצביעה על קשיים בתחום המקצועי ובעיקר על קושי לתקשר ולהניע דברים בצורה חלקה והרמונית. בהמשך רואים שמצבכם מתייצב ומעמדכם מתחזק. אתם מצליחים להתחבר לאנשים רבים יותר. נסיגת מאדים עלולה להשפיע על נושאים הקשורים לחו"ל וגם לנסיעות, לימודים ועבודה. דרך הפעולה בנושאים הללו דורש הסתכלות אחרת ודרכי פעולה שונות.

דלי - עצמאי, ידידותי, הגיוני


מזל טוב לבני מזל דלי שיחגגו החל מהחודש יום הולדת. היווצרות היבט דיסהרמוני בין מאדים למרקורי במפה שלכם בין ה-1 ל-2 לינואר עלול ליצור אי שקט ועצבנות בנושאים כספיים - הימנעו מלערב חברים בנושאים כספיים בימים אלו.
נסיגת מאדים בבית כספי הזולת אצלכם עלולה ליצור משבר בנושאים כספיים, הקשור לעבודה ולפגוע ביחסי עובד מעביד או עם גורמים כמו בנקים וחברות ביטוח. הדמיון וההשראה גבוהים אצלכם החודש, אך יכולת ניהול חיי היום יום לא במיטבה. עם כניסת השמש למזל דלי החל ב-20 לינואר יתחזק מצבכם הפיזי והיצירתיות תגבר.
בתחום הרומנטי צפוי לכם חודש גדוש בשפע של הזדמנויות להיכרויות עם בני המין השני.


דגים - רחמן, נוטה לחמלה, אינטואיטיבי


הרצון לתקן את החוקים בעבודה עלול להביא אתכם כבר ב-1 לינואר לעימותים עם מנהלים ואנשים בכירים הקשורים לקריירה שלכם. אחת האפשרויות היא סיום עבודתכם.עם זאת, אם תדעו לנתב את חוסר שביעות הרצון והכעס שלכם למקום יצירתי תצאו נשכרים. כניסתו של מאדים לנסיגה החל מה-24 לינואר בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביעה על פעילות משמעותית בנושא מערכות היחסים שלכם. חלק מכם ירגיש תקוע ביחסים שלו וישתוקק לשינוי אך הדרך שבה פעלתם עד כה לא מאפשרת שינוי. אתם חייבים למצוא דרך פעולה יעילה יותר ולקחת אחריות על מה שקורה בקשר מבלי להרגיש קורבן. חלק מכם עשוי להגיע למסקנה שאין עוד מה לעשות ושהכול נעשה עד כה והפיתרון הוא פרידה.

טלה - פעיל, יוזם, תחרותי, חסר סבלנות, עצמאי, אימפולסיבי


נושא הקריירה יעסיק אתכם רבות בחודש הקרוב. בין ה-1 ל-2 לינואר עושה רושם שיש יותר מתח באוויר סביב נושאים מקצועיים ועם חברים לעבודה. נסיגת כוכב מאדים שליט מזלכם בבית העבודה שלכם החל מה-24 לינואר, משקפת תקופה גדושה בשינויים בתחום המקצועי.
חלק מכם יחליט על שינוי מקצועי הכולל הסבה מקצועית ולימוד של תחום חדש. חלק אחר עלול להיות מפוטר בגלל התייעלות במקום העבודה. בתחום הרומנטי מצבכם טוב יותר ונראה שתיהנו מיותר יציבות עם בן הזוג. חלק מבני ובנות מזל טלה ימסדו במהלך החודש את היחסים שלהם.
כלכלית גם החודש צפוי חודש מוצלח.


שור - סובלני, קשוח, מעשי, נאמן, רגיש


ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה יטיבו עמכם מאוד. אתם חדים, ממוקדים ופועלים ללא לאות בכל המישורים של חייכם. היחסים עם ילדיכם טעונים מאוד כבר החל מתחילת החודש. חשוב לנהוג במשנה זהירות ולא לכפות שום דבר, אחרת אתם עלולים להגיע לפיצוץ ולפגוע ביחסים ביניכם. נסיגת מאדים החל מה-24 לינואר משקפת תקופה בה אתם מחפשים את דרככם המקצועית. התעקשות על אותה דרך עלולה ליצור תחושת תקיעות עמוקה ותסכול גדול. לאמנים וליוצרים שביניכם חשוב לנסות ולפעול בדרך שונה ולא להתעקש על אותם הרגלי עבודה. אנשים חדשים עשויים להיכנס לחייכם המקצועיים ולעזור לכם להתרומם מעלה.
עם בני זוג ובשותפויות נראה שמצבכם הרבה יותר טוב ואתם זוכים להרבה יותר יציבות.


תאומים - סקרן, זריז, מהיר תפיסה

בין ה-1 ל-2 לינואר יש נטייה לפעול בצורה פזיזה עם כספים. אתם עלולים להתנהל בצורה מאוד נסערת עם חברים וקרובים. כוכב מאדים אשר יכנס לנסיגה החל מה-24 לינואר עלול ליצור לא מעט מאבקים ורגזנות בין בני הבית והמשפחה שלכם. חלק מבני ובנות מזל תאומים יכולים להחליט על פרידה או עזיבה של הבית במידה והבעיות לא יפתרו בינם לבין בן הזוג. בכל הקשור למגורים ישנה תחושה שחייבים להתקדם הלאה. אתם נחושים לגייס את הכסף הדרוש לרכישת בית או שדרוג בית קיים.


סרטן – חוש כלכלי, אינטואיטיבי, רגיש, אדם אכפתי, משפחתי


מערכות היחסים שלכם עם בן או בת הזוג יתאפיינו ביותר יציבות ולא צפויות דרמות. יש נטייה להיכנס ליותר שותפויות עסקיות מוצלחות.
האווירה בבית ועם המשפחה יציבה יותר והיחסים עם בן משפחה מסוים יצליחו להשתקם.
כניסת ונוס למזל דגים עשויה לשפר את מצבכם הכלכלי. אתם מצליחים למגנט שפע יותר בקלות. יחד עם זאת יש נטייה לפזר כספים ותתקשו לחסוך כספים למטרות חשובות. התקדמותו של כוכב אוראנוס בבית הקריירה שלכם תאפשר לכם לשדרג את הקריירה ולהיפתח שוב להזדמנויות ויוזמות חדשות.


אריה – - גאה, יצירתי, אופטימי, אמנותי, רומנטי


יש תחושה של התעלות באוויר. האריות הפנויים מרגישים שהגיע הזמן להתאחד ולמסד את היחסים עם בן הזוג.
זהו חודש המאפשר לכם לצעוד קדימה בהיבט המקצועי ובקריירה. ייתכן ויציעו לכם תפקיד ניהולי\ארגוני חדש לקראת אמצע ינואר. בכל הנוגע לעניינים כספיים, עלול להיווצר כבר בתחילת החודש סכסוך עם ילדיכם הקשור להוצאות כספיות.
עם תחילת נסיגת כוכב מאדים בבית הכספים שלכם תרגישו צורך לשדרג עצמכם ולהתייעל מבחינה כספית. בעלי עסקים יחפשו דרך לייעל ולהגדיל את ההכנסות בעסק שלהם. אריות אחרים עשויים לחפש עבודה מכניסה יותר.


בתולה - צנוע, מתוק, נאמן, הרפתקני


בני ובנות מזל בתולה עומדים בפני חודש מאוד משמעותי.
כוכב מאדים, הנמצא במזל בתולה, יכנס לנסיגה החל מה-24 לינואר ועד לאמצע אפריל 2012. נסיגת מאדים במזלכם תשפיע בראש ובראשונה על נושאים מקצועיים.
חלק מכם יחליט על שינוי טוטאלי בתחום הקריירה, הכולל החלפת מקום עבודה, הסבה מקצועית או שדרוג כולל הליכה ללימודים וקורסים. היבט נוסף של נסיגת מאדים יתבטא במציאת פתרונות יצירתיים לבעיות ישנות בהקשר לעבודה שלכם. נסיגת מאדים תשפיע גם על ההיבט הבריאותי - תאלץ אתכם לפעול בצורה יותר יעילה עם גופכם. כלכלית אתם יכולים להיות מושפעים מהנסיגה לטוב ולרע.


מאזניים - ידידותי, שלווה, נייטרלי, מדיני


החודש תהיה לכם הזדמנות להגיע ליותר אנשים ולזכות להכרה ציבורית. לבני ובנות מזל מאזניים אשר עוסקים בעבודה ציבורית צפויה פריצת דרך משמעותית בהיבט המקצועי והאומנותי. יחד עם זאת, זהו מקום בו יש לכם פחות שליטה וקל יותר להיכשל לכן מומלץ להיות זהירים יותר בכל הנוגע להתנהלות ציבורית תקינה, לפחות בחודש הקרוב.
בבית ועם המשפחה צפויה האחריות לגדול. תצטרכו להיות יעילים יותר בניהול הזמן והמשאבים שלכם. למרות זאת, חשוב שתיקחו פסקי זמן ותתנו לגוף ולראש לנוח. כוכב מאדים השולט על בית הזוגיות והשותפויות שלכם יכנס לנסיגה החל מה-24 לחודש ועלול ליצור תחושה של חוסר שליטה בכל מה שקורה עם בן הזוג ובשותפויות. כלכלית מצבכם טוב יחסית.

 

עקרב -  נועז, החלטי, מלא תשוקה ותובנה


האווירה הביתית, השלווה והנינוחה יחסית, לצד התמיכה שאתם מקבלים מבני הבית מאפשרים לכם להתמודד עם האתגרים של החודש הקרוב.
בין ה-1 ל-2 לינואר קיימת נטייה לפעול בצורה אימפולסיבית עם כספים. ההצלחה בקריירה שלכם תלויה ביכולת להתחבר ולתקשר עם אנשי מפתח וסמכויות בתחום בו אתם עוסקים. במידה ותצליחו, גם מעמדכם ילך ויתחזק.
נסיגת מאדים תשפיע על חיי החברה שלכם ותדרוש מכם לפעול בצורה יעילה ופתוחה יותר מול אנשים הנמצאים בקבוצות אליהם אתם משתייכים. יחסים בתחום הרומנטי ילכו וישתפרו עם כניסתה של נגה למזל דגים ב-14 לינואר. היכולת לקלוט את רחשי הלב של בן או בת זוגכם יגדל.


קשת - ישר, אוהב חופש, הוגן, עליז


הקריירה שלכם תעמוד במרכז תשומת לבכם בחודש הקרוב. כבר בין ה-1 ל-2 לינואר אתם עלולים להיכנס לעימות מילולי ואפילו אלים עם שותפים או גורמים בכירים, שיאלץ אתכם לפעול לפי הנהלים והכללים. נסיגת כוכב מאדים בבית הקריירה שלכם החל מה-24 לינואר משקפת כניסה לתקופה הדורשת מכם שינוי מנטאלי והתייעלות בנושאים מקצועיים. יהיה קשה להמשיך לפעול כמו שאתם פועלים עד היום ולצפות לשינויים שיתרחשו באותו זמן. זה פשוט לא יקרה. כלכלית תושפעו מנסיגת מאדים לטוב ולרע. התחום הרומנטי יהיה די יציב מלבד ה-8 ל-9 שבהם עלול להיות ניתוק ביחסים.________________________________________________________________________________


לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי

הורוסקופ חודשי - דצמבר 2011


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי