אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מדוע התחזיות אינן תמיד נכונות

מדוע התחזיות אינן תמיד נכונות

מאת: אילן זיו-זונטג, מומחה לנומרולוגיה, טארוט, תקשור, מדיטציה ופסיכו-דרמה. מנחה סדנאות מודעות ושינוי דפוסי התנהגות חוסמים.אני עוסק בקריאה בקלפים שנים רבות. למרות הזמן הרב שעבר מאז התחלתי לעסוק בתחום, אני עדיין מופתע כל פעם מחדש מיכולת הקלפים לנבא אירועים מסוימים בחייו של אדם. היו מקרים רבים בחיי בהם קיבלתי תשובות מדויקות בנוגע לתאריך הצפוי לסיום משפט, קניה או מכירת דירה, זוגיות, קבלה לעבודה או פיטורין. למרות זאת, לפעמים הקלפים לא דייקו. בפעמים אלו לפתע חשבתי לעצמי - מה הם בכלל קלפים? סך-הכל חתיכות קרטון מצוירות. יש מאות חפיסות שונות של קלפים, כל אחד מצייר לו קלפים חדשים, לכולם קוראים "טארוט". איך קרטון מצויר יכול לדעת מה יהיה גורלו של אדם? זו תעלומה שמעסיקה אותי בכל רגע.


השיטות לקבלת תשובות לשאלות המעסיקות אותנו בחיינו הן רבות: קפה, קלפים, מטוטלת, עצמות, אבנים ועוד. ביוון העתיקה קראו במעי של תרנגולת, בסין שאלו סימנים על גבו של צב. בהמשך זרקו מקלות וניסו גם שלוש מטבעות, שיטה הנקראת היי-צ'ינג. קרוב לוודאי שדילגתי על שיטות נוספות.  


במקביל, ישנן שיטות שאינן מתבססות על מקריות כגון שליפת קלף או זריקה של כלי חיצוני, אלא מתבססות על נתונים קבועים. אלו הן לדוגמא האסטרולוגיה והנומרולוגיה. תיאורטית, שיטה מסוג זה אמורה להיות מדויקת ואבסולוטית יותר: מרגע שתינוק נולד, כל חיו פרוסים בפני המומחה. לא אמורות להיות הפתעות. ובכל זאת - לא כך הדבר.


שאלתי את עצמי, כיצד הדבר פועל?  כפי שקיימות שפות שונות בין בני אדם, כך הכלים השונים הם שפה המובנת לקורא. אבל למעשה, כאשר אנו חושבים על זה: שפה? בין מי למי בעצם? האם בין הקורא לבין עצמו? בינו ובין השואל? האם קיים גורם נוסף שמעורב בשיחה? 


הגורם  המעורב, אני קורא לו "הכוח העליון" ויש מי שמכנה אותו אלוהים, האנרגיה הקוסמית ועוד הרבה שמות שכוונתם: מאגר, סוג של ספריה (מין מחשב של האל) בה נמצאות כל השאלות וכל התשובות. מקום מסתורי היודע ואולי אף קובע את הכל, לפחות על-פי אמונות מסוימות. למעשה, זהו הידע ה"מחליט על גורלנו" - אנו שולפים את התשובות מהדיסק האלוהי על-מנת לדעת.


בניגוד לחיות אחרות, אנו בני האדם רוצים לדעת מראש מה ילד יום. לכן אנו פונים אל הידענים שיגידו לנו מהן תוצאות מעשינו. ובכן, כדי לעזור לאנשים לדעת מה עתיד לקרות, עלינו קודם כל לתאם שפה בינינו לבין הכוח העליון. את זה אנחנו עושים על ידי נתינת משמעות לכל ציור, לכל סימן. מכאן והלאה, יש לנו כלי ברור לקבלת תשובה.


בכוונה לא הזכרתי עד כה את המלה "תקשור" ברשימת הכלים, כיוון שבשיטה הזאת אין מתווך בין  "הקורא"

לבורא, הקשר הוא ישיר. עם זאת, גם כאן קיימת שפה מוסכמת - זה מתבטא בתמונות, בקולות ובאותיות. הכל, בהתאם לקישורים האישיים של המתקשר.


אז ככה: יש לנו כלים, יש מי שעונה לנו, אז למה התשובות אינן תמיד נכונות? לפעמים השפה לא מספיק ברורה, לעתים הפירוש שלנו אינו נקי מדעות אישיות. קשה לבוא ריק משיפוטיות ודעות קדומות. אפילו תקשור יכול להיות טלפון שבור .


במאמר הבא ננסה לברר יחד – מדוע התשובות אינן נכונות, ומי בעצם מחליט על גורלנו.


_________________________________________________________________________________


רוצים לקבל תחזית אישית ומפורטת ?
לשיחת טלפון אישית עם אילן זיו-זונטג,
מומחה לנומרולוגיה, טארוט, תקשור, מדיטציה ופסיכו-דרמה. מנחה סדנאות מודעות ושינוי דפוסי התנהגות חוסמים. התקשרו: 072-3401003 שלוחה 60

.


קראו עוד על טארוט:

מבוא לקלפי הטארוט

סוגי פריסות

טיפים לקריאה בקלפי טארוט


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי