אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מתחדשים ויוצאים מהקבעון - שינוי שם נומרולוגי

מתחדשים ויוצאים מהקבעון - שינוי שם נומרולוגי


מאת: רות אילון - מתקשרת באמצעות נומרולוגיה ,אסטרולוגיה וקלפי טארוט. בעלת B.A בפסיכולוגיה ויעוץ חינוכי.


 

תפקיד הנשמה בקביעת שמנו ותאריך הלידה שלנו


חג הפסח הוא הזמן בו מתחיל באופן רשמי האביב. מכאן קיבל את שמו - חג האביב - חג ההתחדשות והפריחה,כמו גם היציאה מעבדות לחירות. נתייחס כאן היום לשמות ולתאריכי-לידה המבטאים את ההיבטים הרבים של תקופה זו.

אנשים רבים שואלים עצמם - כיצד ייתכן ששם פרטי מבטא את המהות ואת התכונות שלנו? הרי הורינו בחרו באקראי שם שמצא חן בעיניהם, או אולי רצו לכבד ולהוקיר בן-משפחה כלשהוא וקראו לנו על שמו. לכך יש הסבר מצוין, המבוסס על תורת גלגול-הנשמות:

הנשמה היא נצחית ובת-אלמוות. היא נולדת כל פעם מחדש בגוף אחר על- מנת להגשים מטרות שונות שלקחה על עצמה בזמן עלייתה לשמיים לאחר המוות. על-מנת לוודא שהפעם אכן תצליח לעמוד במשימות אלו, היא מכוונת את ההורים העתידיים שלה לבחור בשם שיבטא את התכונות שיסייעו לה בביצוע משימות אלו. מכאן, אתם וודאי מבינים, שבחירת שמכם אינה מקרית לגמרי.

ומה בקשר לתאריך-הלידה? גם הוא אינו אקראי בשום פנים ואופן. אפילו במקרה של ניתוח קיסרי שנקבע מראש כיוונה הנשמה את ההורים לבחור בתאריך-הלידה המתאים, זה שיבטא את התכונות הרצויות להגשמת המטרות, שבחרה לה לחיים חדשים אלו.

על- פי התורה, בימי קדם החלה השנה החדשה בפסח (חודש ניסן) ולא בראש- השנה (תשרי) כפי שאנו מכירים. מחזור הלידה המחודשת של הנשמה מתחבר מצוין לחג הפסח, לאביב ולפריחה.

 

מי מתחדש? מי מקובע? מי נשאר באמצע?


הבה ונראה לאילו תאריכי-לידה ושמות קל יותר לחדש ולהתחדש ומי יצטרך לעבוד קשה יותר כדי לשנות ולשבור את השיגרה וההרגלים המקובעים:
(השם הקובע בניתוח הוא השם או הכינוי בו אנו משתמשים בפועל ולא השם הרשום בתעודת הזהות)

כל תאריכי-הלידה שיום הלידה שלהם מתחיל בספרות 1,3,5,7,9,10 כמו גם כל המספרים מ-11 ועד 19 וגם 30 ו-31 הם בעלי יכולת טובה יותר להתחדשות, יוזמה ושינוי מאשר תאריכי- הלידה המתחילים בספרות 2,4,6,8 או המספרים מ-20 ועד 29. זאת כיוון שבעלי ספרות אלו נוטים להיות שמרניים יותר ומתקשים בשינויים ולכן נוטים לאורך הזמן לשמור על הקיים.

עם זאת, לשמות של בעלי תאריכי-לידה אלו השפעה על עניין זה. לעיתים השם מנטרל את ההשפעה של תאריך-הלידה. לכן, על-מנת שהיוזמה והחדשנות יצאו לפועל, רצוי שיהיה לבעל התאריך גם שם פרטי המכיל את הספרות המתחדשות.


על-מנת שנבין טוב יותר, אדגים:

גאיה נולדה ב- 1.4.1980;  מניתוח נתוניה: ג'=3, א'=1, י'=10=1, ה'=5  ויום לידתה, שגם הוא 1, נסיק כי גאיה היא אכן בחורה יוזמת ומוכנה תמיד לשינויים וחידושים.

דוד לעומתה, נולד ב- 8.4.1978 ; הוא שמרני, מקובע ומתקשה לחדש ולהשתנות, כיוון ששמו דוד - ד'=4 ,ו'=6, ד'=4 ויום לידתו הוא 4.

ומה לגבי יואב, שנולד ב- 15.2.1975? עבורו העניין מעט יותר מורכב. שמו ותאריך- לידתו מכילים את שני סוגי הספרות (המתחדשות והמשמרות) - י'=10=1, ו'=6, א'=1, ב'=2; יום לידתו, 15, מכיל את הספרות 1,5 שסכומן הוא 6(1+5); במקרה זה יש ליואב שלוש פעמים ספרות משמרות (2,6) וארבע פעמים ספרות מחדשות ולכן נטייתו לתחום היוזמה והחדשנות תהיה בינונית ותבוא לידי ביטוי רק בתחומים ובנושאים ספציפיים.

מכאן נוכל להסיק - אם ברצונכם לצאת מעט מהקבעון והחשש משינוי, או לחליפין נמאס לכם מחוסר היציבות והצורך לשנות ואתם רוצים מעט קביעות בחייכם, לא נותר לכם אלא לשנות את שמכם, כיון שתאריך- הלידה הוא בלתי הפיך. עם-זאת, זכרו כי שם בעל ערך הנו רק שם בו אנו משתמשים בפועל ולא שם שנרשם בתעודת-הזהות בלבד.

במידה ושיניתם את השם,חשוב לציין כי השפעת השינוי תתבטא רק לאחר שלושה חודשים ומעלה של שימוש פעיל בשם החדש.

לפני שתרוצו לנתח את עצמכם ואת חבריכם, לפניכם מבדק קצר - התשובות בתחתית העמוד, אל תציצו!

מה תאמרו על שירה, שנולדה ב- 12.3.1970 ?

על דוב, שנולד ב- 5.5.1982?

על אורית, שנולדה ב-6.2.1979?

בהצלחה.


______________________________________________________________________


לכרטיס האישי של רות איילון ב"מיסטיקנים מא' ועד ת' ", אינדקס המיסטיקנים הגדול של ישראל, לחץ כאן.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


למאמרים נוספים:

השם הפרטי כמצפן לחיינו

חישוב נומרולוגי אישי
מה שעת הלידה שלך אומרת עליך?
נומרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

 

______________________________________________________________________


תשובות:
שירה= ש=300=3, י=1==1,ר=200=2,ה=5 ; יום- הלידה הוא 12=1+2=3 ; מכיוון שפרט לאות ר=2 כל יתר הספרות חדשניות ופעילות הרי ששירה תיזום ותשנה רבות בחייה.

דוב=ד=4,ו=6,ב=2 ; יום- הלידה הוא 5; ולכן דוב יחשב יותר לשמרן ומשמר מצבים, אך מידי פעם בגלל יום הלידה יסתכן בחדשנות ויזום.

אורית= א=1,ו=6,ר=200=2,י=10=1,ת=400=4 ;יום- הלידה הוא 6 ; מכיוון שלאורית יש יותר ספרות משמרות מיוזמות ומחדשות- רק לעיתים רחוקות היא תעז לשנות ולחדש.


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי