אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
נשים ונשיות בראי הנומרולוגיה

נשים ונשיות בראי הנומרולוגיה


מאת: רות אילון - מתקשרת באמצעות נומרולוגיה ,אסטרולוגיה וקלפי טארוט. בעלת B.A בפסיכולוגיה ויעוץ חינוכי.יום האישה הבינלאומי מצוין בימינו באופן חסר תקדים ביחס לעבר, סמל לשינוי שעבר העולם לאחר מאות שנים בהן נחשבו נשים לנחותות חברתית ברוב רובן של תרבויות העולם.


מעמדן החברתי והמקצועי של הנשים החל להשתפר בצורה בולטת במהלך מלחמת העולם השנייה, אז נדרשו לתפוס את מקומם של הגברים שיצאו לחזית. כך החלו הנשים לעסוק בתפקידים שנחשבו למעוז הגבריות – פועלות בבתי החרושת, סבליות או נהגות הובלה של ציוד אזרחי כבד. עם תום המלחמה, סירבו הנשים לשוב לתפקידן הטבעי כעקרות -בית וכאמהות והחלו להשתלב בעולם העבודה ולשפר את מעמדן החברתי באירופה.לפני כן ובמקביל התנהלו מאבקים למען זכות הבחירה לנשים, כמו גם השוואת הזכויות הרופאיות והמשפטיות.


בישראל - דור החלוצות, שעבדו כתף אל כתף עם הגברים בעבודת האדמה, בסלילת כבישים ובעבודות בנין לפני קום המדינה זכו לשוויון מקצועי וחברתי רב יחסית, שהתבטא במגילת העצמאות שנחתמה עם קום המדינה.
שיאו של תהליך זה התרחש בשנות ה-60 וה-70 של המאה ה-20, עם התקדמותן של נשים לתפקידים בכירים בשוק העבודה ולמשרות במערכת ההשכלה הגבוהה והשלטון במערב. כיצד כל זה מתבטא בנומרולוגיה


כתוצאה מהשינויים הדרסטיים השפיעו הנשים והגברים אחד על השני, מה שהתבטא בשינוי במיומנויות התקשורת ובאופני ההתנהגות של שני המינים. שילוב זה תורם לאיזון פנימי ולשלמות שני המינים. הנומרולוגיה תורמת את חלקה ליצירת מודעות לתכונות הנשיות והגבריות הקיימות בנו על-ידי התבוננות וניתוח תאריך הלידה והשם הפרטי מבחינה נומרולוגית.

כל הספרות בתאריך-הלידה מצומצמות לספרות מ-1 עד 9 וכך גם אותיות השם, המתורגמות לספרות אלו. בין הספרות ישנם מספרים פרדיים, הנחשבים לזכריים (1,3,5,7,9) ומספרים זוגיים ,הנחשבים לנקביים (2,4,6,8).

למספרים פרדיים מיוחסות תכונות של עצמאות, צורך בחופש פעולה, קושי בקבלת מרות וסמכות, קושי עם מסגרות מחייבות וקצב התנהלות מהיר עם צורך בשינויים תכופים ותנועה דינאמית.
למספרים הזוגיים מיוחסות תכונות של נטייה לשמר מצבים לאורך זמן, קושי עם שינויים וצורך עז לשמור על מסגרות בחיים, צורך בהסכמה ובשיתוף פעולה עם הזולת, התנהלות זהירה ומחושבת, מסירות למסגרות בחיים (עבודה ,בית ,זוגיות) ומופנמות.ניתוח נומרולוגי לדוגמא


ניקח לצורך הבהרה את נופר, שנולדה ב- 24.3.1975 .
נ=5  +  ו=6  +  פ=8  +  ר=2 . סה"כ – 21. נחבר את הספרות ונקבל 3.


אם נבחן את הספרות הללו, המרכיבות את שמה של נופר, נגלה כי רובן מציינות מספרים זוגיים (ו, פ ,ר), דבר המעיד על נטייתה של נופר לשמר מצבים ומסגרות לאורך זמן ועל קושי בהתמודדות עם שינויים.
עם זאת, סכום ספרות שמה, המצביע על הייעוד אותו היא אמורה להגשים בחייה הוא 3. זהו מספר זכרי, כך שברור לנו כי לצד הספרה 5 המופיעה בראש שמה, אנו מקבלים שתי ספרות זכריות, המעידות על אהבת שינויים ותנועה, חברותיות ופתיחות רבה - תכונות שעליה לבטא על-מנת להגשים את הייעוד שלה ולאפשר לה להיות עצמאית יותר, חדשנית יותר ובעלת יוזמה. בדרך זו היא תוכל גם לאזן את הפן הנקבי הדומיננטי באישיותה.תאריך הלידה


מבדיקת תאריך לידתה אפשר לדעת האם המגמה שהתגלתה באותיות שמה ממשיכה להופיע גם בתאריך לידתה - יום לידתה של נופר, 24, מורכב משתי ספרות נקביות. זה מחזק את הממד השמרני באופיה ובהתנהגותה, הצורך העז שלה בזוגיות ובשיתוף פעולה עם הזולת, עדינותה, רגישותה ומדגיש את הצורך שלה בעבודת צוות ונטייתה לעסוק בעיסוקים "נשיים" הקשורים לעיצוב, אסתטיקה ואפילו עבודה מהבית (סכום הספרות 24 הוא 6 , ספרה המעידה על צורך לעסוק בתחומים הקשורים לבית כגון עיצוב פנים, אדריכלות או עיצוב אופנה וקוסמטיקה).


שנת הלידה


גם סכום שנת הלידה של נופר, 1975= 22=4, מחזק את הממד הנשי והצורך העז שלה במסגרות מסודרות וקבועות בחיים, גבולות בעלי כללים ברורים, שלא משאירים מקום רב ליוזמה ולעצמאות. יחד עם זאת, בוודאי הבחנתם גם בספרה 3 בתאריך-הלידה של נופר – ספרה זכרית, שמיקומה בתאריך-הלידה, בין יום הלידה לשנת הלידה, "כולא" אותה ולא מאפשר לה לבוא לידי ביטוי.


חודש הלידה


מבטא בניתוח הנומרולוגי את המקום החסום של האדם. במקרה של נופר (חודש מרץ, 3) מדובר בתכונות והתנהגויות זכריות - יצירתיות, חופש פעולה, תעוזה ומרחב. זוהי אכן אחת המשימות שעל נופר לעבור בכדי להגשים את ייעודה בחיים.
שנת הלידה מכילה את הספרות 1,9,7,5 , ספרות זכריות לכל דבר. אלא שרוב תושבי כדור הארץ נושאים כיום את הספרות 1 ו-9, ולא בכדי - ניתן לראות בבירור לאורך המאה האחרונה כיצד חלו שינויים מפליגים בכל תחומי החיים  בעולם ביחס למאות הקודמות – שינויים אדירים שדרשו יוזמה, יצירתיות, עצמאות מחשבתית ותעוזה .
הספרות 5 ו-7 מעידות כי יש לנופר את הפוטנציאל לבטא התנהגויות זכריות, כיוון שכבר עשתה זאת בעבר בגלגולים קודמים. שנת הלידה מעידה על תכונות שהתקיימו בגלגולים קודמים של האדם ומלוות אותו גם בגלגול הנוכחי.לפנים הנקביים והזכריים שבניתוח הנומרולוגי משמעות והשפעה על חייכן, וכדאי לשים אליהם לב. המודעות שתקבל נופר בניתוח הנומרולוגי תבהיר לה וגם לכם אילו צדדים באישיותכם עליכם לחזק וכיצד זה יקדם אתכם לתפקוד טוב יותר בחיים. לקראת יום האישה הבינלאומי, יכול להוות הניתוח כלי יעיל לבחינת הנשיות שבך, כמו גם לבחינת הקשר הזוגי וההתאמות הזכריות-נקביות שבו.

_______________________________________________________________________

 

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


למאמרים נוספים:

בחירה והחלפת שם בעולם הנומרולוגיה

השם הפרטי כמצפן לחיינו

חישוב נומרולוגי אישי
מה שעת הלידה שלך אומרת עליך?
נומרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי