אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
קמע

קמע

מאת: אלעד כהן | צילום: Flix


יש לכם בעיה בפרנסה? בריאות? פריון?  קנה קמע קרע שטן במבצע לבני המשפחה עם צירוף שמות השם כדי לדייק בפתרון הבעיה.
מה לעשות שהארי" הקדוש, שהוא אבי המקובלים שחי לפני כ-500 שנה בארץ, אסר על כך מכל וכל? רק חבל שהמקובלים של היום שכחו את זה.

אין פתרונות קסם
תופעה שלצערי אני נתקל בה יותר ויותר היא אלו שפונים אליי לבקשת עזרה במצוקה נפשית ומספרים שקנו קמע זה או אחר - בעיקר "קרע שטן" למען שעתידם ישתפר - ועברה חצי שנה ושנה וכלום לא עזר. אין פתרונות קסם. פשוט אין. אדם צריך להבין מדוע נכפו עליו ייסורים כאלו ולעשות חשבון נפש עם עצמו - לקבל עזרה זה מבורך, אבל להבין שהעזרה האמיתית והחזקה ביותר מגיעה רק מבפנים. מתוך נשמתך שלך. יכול להיות לך מדריך לדרך שבבוא היום יעשה את שלו וייעלם מחייך, אבל לא אחד שבמפגש של חצי שנייה ימכור לך קמע שישנה את חייך.

"קרע שטן" הם בעצם ראשי תיבות של המילים :"קבל רינת עמך שגבנו טהרנו נורא". מילים אלו לקוחות מתוך תפילת אנא בכוח, שעל פי המקורות נכתבה בספר יצירה על ידי אברהם אבינו. היטיב לפרש אותה האר"י הקדוש בימיו והסביר עד כמה עוצמתית תפילה זו לאדם שרוצה להתעלות בדרגתו הרוחנית.

האר"י הקדוש חי בצפת לפני כ-500 שנה. בין היתר הוא ביאר ופירש את ספר הזוהר והסביר לפרטי פרטים מהי תורת גלגולי הנשמות. הוא בעצם אבי הקבלה הלוריאנית הקרויה על שמו - האדון רבי יצחק לוריא. הארי" אסר על שימוש בקבלה מעשית, שימוש בקמעות ושימוש בשמות השם, ואף טען שהקמעות נכון לימים בהם הוא חי הם מוטעים, כל שכן בימינו אנו. חבל שיצר האגו משתלט על הטוהרה לעזור ומקובלים של ימינו מוכרים קמעות כאלו שסכומם מגיע לעיתים לאלפי שקלים. והכי מרגיז הוא שאותם מקובלים משתמשים בשם הדת. כנראה ששכחו את דברי הארי" הקדוש בספריו "שערי קדושה" ו"רוח הקודש".

על קמעות
דע כי כל השמות והקמעין הנמצאים עתה כתובים בספרים הם מוטעים. צדיקים אמיתיים נותנים לאדם קמע אבל מתפללים עבורו, כי כאשר האדם לוקח קמע או כל תרופה אחרת, הוא רק עושה הפוך לעצמו כי הקב"ה מביא עליו ייסורים כדי לנקות אותו ולעורר את האדם

על השבעות מלאכים ושימוש בשמות השם
המשתמש בשמות הקדש רעתו גדולה עד מאוד, ואותם המלאכים שהוא מכריחם בכוח השבעתו לעשות רצונו באים ומחטיאים אותו לאבדו מן העולם.

על קבלה מעשית בכלל
עניין השימוש בקבלה מעשיית, הנאסרת בכל ספרי המקובלים האחרונים, אין לנו רשות בזמנים אלו להשתמש בשמות הקדושים והמשתמש בהם ענשם גדול.
"וזהו סוד עניין קבלה מעשית. ולכן אסור להשתמש בה, כי בהכרח יתדבק גם ברע המתדבק בטוב...
ולכן שומר נפשו ירחק מהם, כי מלבד שמטמא נפשו יענש בגהינם, ואף גם בעולם הזה קבלה בידינו כי יעני או הוא או זרעו יחלה בחולאים ... ישתמד הוא או זרעו:"
בספרו "שער הכוונות" מתייחס האר"י בפרט לתפילת אנא בכוח ולעוצמתה הרוחנית אך שולל מכל שימוש בקמעות.


לשיחה אישית עם לאה שירה גד, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 51 

עוד באתר:

 

תחזית יומית לאימייל שלכם

ייעוץ טלפוני - מאגר המומחים של ASK MEאלעד כהן - מפתח שיטת הפשטות שבאושר על ידי כוחו של תת המודע , מתקשר ופותר חלומות
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי