אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית כללית 2012

תחזית אסטרולוגית כללית 2012

 

שנת תשע"ב הבאה עלינו לטובה, מתאפיינת בקסמים רבים. 
למה הכוונה? הכוונה היא שהשנה מתנהגת כאילו מדובר בישות בפני עצמה ועל כן היא שולטת באירועים ביד רמה ומטה את הכף לטובת קסמים כאלה ואחרים. כל זה הופך את שנת תשע"ב לשנה קסומה ומקסימה ודברים שנראים כרגע באור אפור זורחים בעוד זמן קצר באור נגוהות הקסם. 
ברמה המיסטית זו שנה שהמיסטי שולט בה והניסים מככבים בה. הקסמים והניסים בשנת תשע"ב יקרו הן בתום האישי והן בתחום הכללי. כל אחד יחוש את הקסם והנס בחייו ברמה כזאת או אחרת אך גם ברמה הכללית יקרו ניסים שיחזו לעיני כל.  
ומה היא התחזית לחודשי השנה הקסומה הלא היא תשע"ב? שימו לב לצירוף ע"ב שמזכיר לנו את ע"ב שמות האל. על כן אנו נוטים לחלק שנה זו בניגוד לשנים אחרות לע"ב חלקים במקום החלוקה המוכרת לשנים עשר חודשים, הווי אומר שכל חלק מן השנה הזו תשע"ב יעמוד על שישית מן הזמן שאנו מורגלים בו אנו רגילים לחודשים ולתחזית חודשית כללית אך בשנת תשע"ב שבה הקסם והנס, הההפתעה וההתפעלות הולכים לשלוט, התחזית הנכונה היא חלקת כל חודש עברי לחמישה ימים. 
יחד עם הקסם הכללי יפרח גם הקסם האישי. תורת הנסתר תפרח, בעלי כוחות יזכו בכוחות נוספים, האופטימיות תעלה, דרגה ההבנה של הטוב  האמיתי הטהור תחקר, ספרים רבים יצאו לאור בשנה ובזו שלאחריה, כל תחומי האמנות יעסקו בקסם, התרבות האמנותית תעלה למעלה ושירים מחזות ותסריטים רבים יכתבו בשנה זו. כל זאת יקרה בגלל שכח היצירה יגבר מאוד בשנת תשע"ב.
ונעבור לתחזית מעשית יותר, כבר בחודש תשרי נרגיש את ההבדלים, כל מי שעוסק במחקרים סטטיסטיים יראה הבדל שילך ויעלה מחודש לחודש. ההבדל החד ביותר יהיה בתחום הגירושין אחוז הגירושין ירד דרמתית במהלך שנת תשע"ב במקביל יעלה אחוז הנישואין בתשע"ב.  הוא יעלה בצורה שתחייב אותנו לשים לב להבדליםץ המשפחה ואחדותה יעמדו בסימנה של שנת תשע"ב. המוסר האישי יעלה והפשע ירד באחוזים ניכרים. שנת תשע"ב תיזכר בלב רבים מכם כשנת האהבה רבים יחוו אהבה ראשונה וזוגות רבים ישארו נאמנים לאהבתם..
הסולידריות, האחריות ההדדית ההבנה שאנו כולנו אחד, תתחזק מאוד בשנה זו ותשפיע על שיקולינו ופעולותינו בחיי היום יום. שנה טובה.

 

 

רוצים לקבל תחזית אסטרולוגית אישית ומקצועית מעליזה גבאי קרשבסקי בלי לצאת מהבית? התקשרו עכשיו ל 072-3401003שלוחה 30 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.אולי יעניין אותך גם:

תחזית אסטרולוגית שנתית לפי מזלות- 2012

2012 - תחילתה של תקופה חדשה בתודעה האנושית

מזרח תיכון חדש- איפה יהיו המנהיגים ב- 2012?
מה צופה לנו האסטרולוגיה הסינית לשנה החדשה?

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי