אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל סרטן

תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל סרטן

תחזית אסטרולוגית שבועית לתאריכים: 22.12.2010-28.12.2010

כוכב התקשורת מבצע את סיום הנסיגה בבית העבודה שלכם, כך שעליכם להיזהר מלתת אמון מתוך רצון טוב לעזור ולסייע לאנשים שמצד אחד מעוניינים בכם לעבודה, אך מצד שני עדיין אינם מגובשים בדעתם. כמו כן, היזהרו לא להשליך על האנשים הקרובים לכם את התסכולים שלכם. ייתכן תהיו נוחים לכעוס ולהתפרץ יותר מהרגיל בתקופה הקרובה ולכן אתם זקוקים לביקורת פנימית שתעזור לכם לחזור לאיזון.

 

חזרה לעמוד המזלות»

 

תחזית אסטרולוגית שנתית עד ספטמבר 2011:

שפע
בפברואר 2011 ייכנס כוכב השפע לבית הקריירה שלכם, וייתן לכם הזדמנויות להתחבר אל האנשים הנכונים שיקדמו אתכם מקצועית. יהיה עליכם לבחון כל הצעה בדרך שקולה ולקחת ייעוץ מקצועי במקרה הצורך, כדי שגם בחלוף נסיגת הכוכב תמשיכו להרגיש שעשיתם את הצעדים הנכונים. עד אז תאלצו לסגור עניינים משפטיים שונים שמטרידים אתכם.
קושי
בשנה הקרובה יימצא הכוכב סטורן בבית המשפחה שלכם. עובדה זו מלמדת כי תאלצו להשקיע הרבה אנרגיה בתא המשפחתי שלכם. זהו זמן של סגירת מעגל ולמרות הקשיים, זוהי תקופה מעולה לשינוי / שיפור וניפוץ תבניות ישנות כתוצאה מהתנאים החדשים שיוצרו. נראה שרק עם יציאת הכוכב מבית המשפחה שלכם תוכלו להעריך נכונה את השינויים שעברתם.


עוד על מזל סרטן:

מזל סרטן מתאפיין באהבת הנוחות, הביטחון וההגנה, את כל אלה מוצאים בני המזל בסביבה הקרובה - הבית והמשפחה. הם יהיו לרוב בעלי משפחות גדולות ויאהבו לבלות בחברתן. בני המזל הם טיפוסים רגישים ועדינים הזקוקים ליחס חם ונעים מהסביבה.

הם לא בנויים להתמודד עם עלבונות או לחצים נפשיים. ניתן לומר שאהבת הבית נובעת מכך שהסרטנים מוצאים בטחון בדברים המוכרים להם, בשגרה. כמו כן, הם אוהבים מסורות והרגלים. עם זאת, הסרטנים יודעים להעניק ולדאוג לאחרים, יש להם חוש להורות ולטיפול בילדים, הם מתחברים עם ילדים ומבינים אותם.

רצונם של הסרטנים להגנה וביטחון הופך לרצון להעניק את אלה לילדים. הסרטנים מפחדים לעתים להתנתק מהסביבה המוכרת ולהשתלב בין זרים. הם אינם אוהבים מצבים חדשים וייקח להם זמן עד שירגישו בנוח. שאיפתם לביטחון משתקפת בחסכנותם בנכסים שהם צוברים. הסרטנים בעלי נטייה לאספנות, בין אם זה בולים, אמנות או הון.

בעלי זיכרון טוב, מה שהופך אותם למספרי סיפורים מוצלחים. הם זוכרים את הפרטים הקטנים מהעבר, תכונה העלולה לגרום להם לנטור טינה. זיכרונות הילדות שלהם בעלי משמעות חזקה ומשפיעים עליהם עד היום. דוגמא לכך ניתן לראות בבן מזל סרטן, מרסל פרוסט, בעל היכולת המופלאה בכתיבת סיפורים. בספרו "בעקבות הזמן האבוד" ניכרת משמעותם החזקה של זיכרונות הילדות.

הסמל
כמו החיה המתכנסת בתוך השריון בעת חירום, כך גם בני המזל יכולים להסתגר בתוך עצמם כשהם במצב רוח רע. במצב כזה הם מעדיפים להישאר בבית, שם יש להם פרטיות ואפשרות להיות לבד. הם מעדיפים להשאיר את הבעיות שלהם בפנים ולא לשתף אחרים – תכונה שעלולה להקשות עליהם.

בילוי ופנאי

הסרטנים נהנים ממשחק קבוצתי בגלל שהם יוצרים בו קשר אנושי על בסיס קליל וכיפי. ספורט במים מתאים להם גם כן.

אהבה
לסרטנים רצון חזק ונחישות באהבה - הם לא יוותרו בקלות על בחירי ליבם. הם ייקחו את העניינים באיטיות, צעד אחר צעד. במערכת היחסים הם טיפוסים מסורים ורומנטיקנים בעלי רגישות לבני זוגם. הם יטפחו ויטפלו באהוביהם כמו גם בילדיהם.

מפורסמים בני מזל סרטן

מרסל פרוסט, הנסיכה דיאנה, טום הנקס, יוליוס קיסר, או ג'יי סימפסון, ג'ורג'יו ארמאני, ג'ורג' מייקל, מל ברוקס, הריסון פורד, ליב טיילר, יעל אבקסיס, טום קרוז, פמלה אנדרסון, רינגו סטאר.


קראו עוד:

התאמה זוגית מזל סרטן

פריסת זוגיות לפי קלפי טארוט

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

מזל סרטן לפי הקבלה

 

התחזית מאת צילה שיר אל

לשיחה אישית עם צילה שיר-אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, התקשרו ל-ASK ME, מרכז המומחים של ישראל, טלפון: 072-3401003 שלוחה 28.

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי