אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל תאומים

תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל תאומים

תחזית אסטרולוגית שבועית לתאריכים: 22.12.2010-28.12.2010

כוכב התקשורת מרקורי נמצא בבית השותפויות והזוגיות שלכם, כך שסביר להניח שנושאים אלה עולים על הפרק ואינכם מרוצים מההתנהלות הכללית. מאחר וכוכב זה מקושר עם המזל שלכם, מומלץ לכם בשלב הזה לא להגיע להחלטות אלא להפנים את העובדה שהקשיים שאתם חווים עכשיו הינם כדי לחדד לכם את ההבנה והמחשבה שחייבים להיות מטרות זהות בזוגיות ובשותפות, אחרת אתם מזמנים קשיים לחייכם.


חזרה לעמוד המזלות»

 

תחזית אסטרולוגית שנתית עד ספטמבר 2011:

שפע
כוכב השפע כבר נכנס לבית החברים והחברה שלכם, כך שיש לכם הזדמנות לשדרג את עצמכם ברמה החברתית. ואולם, נסיגת הכוכב כרגע עד לחודש פברואר לא מקלה עליכם. הרשו לעצמכם להיות טבעיים, הקשיבו לאינטואיציה בבחירת האנשים ונהגו בחופשיות עם הקרובים לכם. בשלב הזה הקפידו לשלב בין החברים החדשים לישנים.
קושי
בשנה זו תרגישו צורך לבטא את עצמכם בדרך יצירתית. אם עדיין לא התחלתם, הרי שזה הזמן להתחיל בעיסוק חדש וגם לבלות שעות איכות עם הקרובים לכם ביותר. ייתכן שבגלל הצורך שלכם להתקבע בתחום יצירתי אחד או אפילו בקשר אחד תציבו דרישות מהקרובים לכם שלא תמיד יוכלו לעמוד בציפיות שלכם. תצטרכו ללמוד לזרום עם הנסיבות.


עוד על מזל תאומים:

מזל תאומים הוא מזל התקשורת, הניידות, התזוזה. בני המזל הם טיפוסים שאוהבים אינפורמציה ומחפשים אותה, בין אם זה ידע כללי או רכילות. הם פטפטנים, אוהבים לספר על עצמם ולרכל. הם מאוד שנונים ומבריקים, הדיבור הוא הצד החזק שלהם.

מזל תאומים משקיעים הרבה מזמנם בשיחות ונהנים מהן. יודעים לרכז את תשומת הלב אליהם במסיבות ומפגשים.בני המזל הם טיפוסים מפוזרים שאינם מתמקדים בנושא אחד אלא אוהבים להכיר את הכל. תכונה זו מונעת מהם להיכנס לעומקם של דברים, והם יכולים להיחשב לשטחיים בעיניי החברה. התאומים הפכפכים וחסרי מנוחה שאוהבים לעשות דברים מהר ולעבור הלאה.

עקרונות אידיאלים הם מושגים "כבדים" מדי בשבילם. הם לרוב יאבדו עניין לאחר זמן קצר, אולי בגלל שמצב רוחם משתנה בתדירות גבוהה. הם אנשים מאוד דינמיים, זורמים שלא מסתדרים עם אנשים איטיים ורציניים.התאומים בעלי חשיבה רציונלית ושכלתנית. הם מאוד סקרנים, חכמים ויודעים לקלוט ולעבד הרבה אינפורמציה. יודעים להסתכל על הדברים ברמה הכוללת ולראות את שני צדדי המטבע.

החשיבה המערכתית כוללת גורמת להם להתנתק מנקודת מבט אישית ולראות דברים בצורה אובייקטיבית. התאומים יצטיינו בחשיבה בהירה שתעזור להם להתקדם במקום העבודה. בעוד שהתאומים אינם מנהיגים מטבעם, הם בהחלט תורמים רבות להצלחת הקבוצה בה הם פועלים ומהווים חלק חיוני ממנה. המרץ והאנרגיה שלהם מעניקה להם מראה צעיר וחי.

הכוכב
מרקורי - כוכב חמה, השולט במזל תאומים הוא כוכב הלכת המהיר ביותר שמקיף את השמש בזמן הקצר ביותר. במיתולוגיה הרומית האל מרקורי היה מהיר מחשבה וקל רגליים ממש כמו בני המזל. המהירות המאפיינת את הכוכב, מאפיינת את חשיבתם של בני המזל ואת מעברם מנושא לנושא.

בילוי ופנאי
התאומים אוהבים לשחק במשחקים דינמיים וזורמים כמוהם. הם ישתעשעו במשחקים רבים בשל תכונתם לעבור מעניין לעניין. יצטיינו במשחקים קבוצתיים בהם צריך לשתף פעולה. קריאת ספרים אהובה עליהם מאחר וספרים מעוררים את המוח ומלאים בידע חדש.

אהבה
בני המזל יעברו במהירות ממערכת יחסים אחת לשנייה ולרוב יאבדו עניין לפני בני זוגם. הם יפסיקו בחיפושיהם כשימצאו בן זוג שעומד בקצב וברמה האינטלקטואלית שלהם. חיי האהבה יהיו בנויים על תקשורת ועל שיחות ארוכות. התאומים זקוקים לגירוי, לבני זוג בעלי יכולת דמיון והמצאה שיעניינו אותם אינטלקטואלית לאורך זמן.

מפורסמים בני מזל תאומים
מרילין מונרו, מייקל ג'יי פוקס, הנרי קיסינג'ר, נדב הנפלד, סיגל שחמון, מיקי חיימוביץ', פול מקרטני, עזר וייצמן, גון פ. קנדי, ג'ורג' בוש, קלינט איסטווד, בוב דילן, ברוק שילדס, ניקול קידמן.


קראו עוד:

התאמה זוגית מזל תאומים

פריסת זוגיות לפי קלפי טארוט

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

מזל תאומים לפי הקבלה

 

התחזית מאת צילה שיר אל

לשיחה אישית עם צילה שיר-אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, התקשרו ל-ASK ME, מרכז המומחים של ישראל, טלפון: 072-3401003 שלוחה 28.

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי