אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי - נובמבר 2011

הורוסקופ חודשי - נובמבר 2011

 


 

תחזית חודשית  -  1.11.11 - 30.11.11הימצאותם של השמש מרקורי ונגה במזל עקרב במהלך נובמבר משקף יותר עומק ורצון להגיע לשורש של כל נושא כמו כן יש נטייה ליותר חשדנות בתקשורת וקנאה ביחסים עם בני האדם וקשה יותר לתת אמון מוחלט. כוכב מאדים שימצא מול כוכב נפטון בין ה 6 ל 9 לנובמבר מצביע על צורך לצאת יותר מעצמנו ולהיות קשובים ומעורבים יותר עם מה שקורה מסביבנו ובקהילה שלנו.


מאזניים - ידידותי, שלווה, נייטרלי, מדיני


תחילת החודש מצביע על חוסר בהירות ויציבות בענייני כסף ורכוש. כדאי לנהוג במשני זהירות ולהציב גבולות ברורים. יש צורך לרצות את הילדים במיוחד בכל הנוגע להוצאות מה שעלול מאוחר יותר לגרום לתחושת כעס עצמי. יש נטייה ליותר תמימות ורמאויות לפחות עד ה-3 לנובמבר. עם כניסת הכוכבים מרקורי ונגה שליטת מזלכם נכנסת למזל קשת. כבר בתחילת נובמבר ההרגשה תהפוך לקלילה יותר והאופטימיות תחזור לחייכם. מצבכם הכספי גם עשוי להשתפר במעט.

האווירה בבית ועם המשפחה מתייצבת וקל לכם יותר להגיע להחלטות בנושאים כספיים ויומיומיים. עם בן הזוג ובשותפויות קשה יותר אך בסביבות ה-11 לנובמבר תורגש הקלה משמעותית.

 

עקרב -  נועז, החלטי, מלא תשוקה ותובנה


מזל טוב לבני ובנות מזל עקרב שיחגגו החודש יום הולדת. משולש דיס הרמוני שנוצר במזלות עקרב אריה ודלי לאורך עשרת הימים הראשונים של חודש נובמבר מצביע על רצון אדיר לעשייה ומימוש וצורך עז להצליח, אך תחושה חזקה של חוסר שליטה. חוסר השליטה מאלץ אתכם להתחשב בגורמים אחרים כמו הבית והמשפחה ומול גורמים בכירים בקריירה ולשחרר עודף שליטה. גם במערכות יחסים על רקע רומנטי ובשותפויות תרגישו שאתם לא שולטים במה שקורה, ועלולים להתעמת עם עובדות לא נעימות. יחד עם זאת עדיין לא מאוחר לתקן את הדורש תיקון.

קשת-  ישר, אוהב חופש, הוגן, עליז


המשימה העיקרית של בני ובנות מזל קשת החודש היא ליצור תקשורת תקינה עם הסביבה הקרובה, לפחות בשבוע הראשון של נובמבר. יש נטייה ליותר מסתורין ופחות בהירות במסרים שלכם, ומאוחר יותר נטייה וקושי להיות פתוחים לדעות ורצונות של האנשים הנמצאים בסביבתכם הקרובה, דבר אשר עלול ליצור ריחוק והתנגדות אליכם. עם כניסת מרקורי, נגה וגם השמש למזל קשת מצב הרוח והאופטימיות עשויים לחזור לחייכם, שהייה בטבע ובמרחבים פתוחים עשויים לחזק אתכם ולהחזיר את תחושת החופש לה אתם כל כך זקוקים. בתחום הרומנטי והכלכלי מצבכם ילך וישתפר הכרויות חדשות צפויות לפנויים שביניכם.

גדי - אחראי, מעשי, חרוץ, רציני, מכבד את החוק


האתגרים שיעמדו לפניכם כבר בתחילת החודש יהיו סביב נושאים כלכליים ורכוש. כספים שהיו אמורים להגיע ממקור חיצוני עלולים להתעכב או לא להגיע בכלל. העיכוב עלול ליצור תסכול ולהפריע לביצוע פרויקטים כלכליים ועסקיים או רכישה חשובה. החל מה-10 לנובמבר עשוי להימצא פיתרון והשליטה תחזור לחייכם. עם כניסת כוכב מאדים למזל בתולה ב-11 לנובמבר ייווצר חלון הזדמנות מצוין לפעול ולהצליח במסגרת מקצועית ולקדם את עצמכם בעיקר בחו"ל או בגופים וחברות הקשורות לחו"ל. לכל העוסקים בתחום האקדמי תוכלו להתחיל את שנת הלימודים ברגל ימין וכל מה שתעשו החודש עשוי לקבוע להמשך הדרך.

דלי - עצמאי, ידידותי, הגיוני


משהו שתאמרו בתחילת החודש גם מתוך תמימות עלול לפגוע בכם ובמעמדכם הציבורי, ולכן היו זהירים יותר בלשונכם גם מול אנשים שאתם בדרך כלל סומכים עליהם. כניסת הכוכבים מרקורי ונגה למזל קשת ישפר את מצב רוחכם ויטיב עמכם בתחום החברתי. אתם עשויים להתחבר לאנשים חדשים עם דעות ותחומי עניין ולהקים קבוצה שתפרה אחד את השני. היחסים עם בני זוג ושותפים עלולים להידרדר במיוחד בין ה-6 ל-8 בנובמבר. השתדלו להיות יותר מודעים לדרך שאתם פועלים ואל תתנו לענייני כבוד ואגו לפגוע ביחסים. אם תתעלו מעל לשיקולים צרים השותפויות שלכם עשויות לפרוח.


דגים - רחמן, נוטה לחמלה, אינטואיטיבי


המתח בעבודה יאפיין את הימים הראשונים של חודש נובמבר. יש נטייה לעוקצנות ופגיעה מילולית, גם אם אלו דברים שלא באים מכם אתם עלולים להיות קורבן למה שמתרחש ולכן השתדלו להתרחק מאנשים שכן מתנהלים בצורה פוגעת. כניסתם של הכוכבים מרקורי, נגה והשמש לבית הקריירה שלכם מצביע על יותר נחישות ויוזמה בענייני עבודה וקריירה. אתם מתבלטים יותר ומצליחים להגיע להישגים באמצעות נדיבות ליבכם וההתמסרות לצרכי הזולת. בתחום הרומנטי, החודש מתחיל עם בעיות תקשורת וחשדנות אך משתפר בהמשך ומאפשר תקשורת יותר זורמת.

טלה - פעיל, יוזם, תחרותי, חסר סבלנות, עצמאי, אימפולסיבי


אתם עלולים להתחיל את החודש בסערת רגשות. רגשות עמוקים כמו קנאה ונטישה עלולים לעלות על פני השטח. אם תסכלו על זה בצורה כנה ואמיתית ולא תשליכו את הפחדים והכעס בחזרה על בן הזוג תוכלו להגיע למקום משמעותי ומרפא בתוך עצמכם ולקדם את הקשר באופן משמעותי. עם כניסת מאדים לבית העבודה שלכם ייווצר מצב מעולה לעשייה ממוקדת בנושאים מקצועיים. עשייה זו עשויה ליצור התרחבות בתחום העסקי והכלכלי וגם יותר שיתופי פעולה מקצועיים בארץ ובחו"ל. היחסים עם ילדיכם עלולים להתאפיין ביותר מתיחות עד ה-10 לנובמבר, שחררו שליטה.

שור - סובלני, קשוח, מעשי, נאמן, רגיש


כבר בתחילת החודש תעמדו בפני אתגר לשמור על יחסים תקינים בבית ועם בן הזוג. דברים עלולים לצאת משליטה ובעקבותיהם עלולים לעלות הרבה כעס ואלימות מילולית. חשוב שתדעו לזהות מצבים אלו וליצור שינוי ובעיקר גמישות. ייתכן ובן הזוג ירגיש שאתם דוחים אותו או אפילו בוגדים בו ושכבודו נרמס. תפקידכם יהיה ליצור רגיעה ולשקם את מה שניתן לשקם וכבר ב-3 לחודש הסערה עשויה לחלוף. כניסת מאדים למזל בתולה כבר ב-11 לחודש תיצור משולש הרמוני במזלות מיסוד האדמה שיוסיפו לכם יותר אנרגיה, מיקוד ויציבות שיאפשרו לכם לפעול בצורה יצירתית יותר בנושאים מקצועיים ופיננסיים ולבנות תשתית לטווח ארוך.

תאומים - סקרן, זריז, מהיר תפיסה

תעשו לעצמכם טובה אם תיקחו חופשה מהעבודה בתחילת החודש אפילו רק ליומיים שלושה, וזאת משום שהאווירה שם עלולה להיות מאוד קרבית ואתם עלולים להיגרר למצבי ריב ומדון עם כל הסובבים אתכם. פשוט התרחקו מכל מה שמריח מריבות ורכילויות. כבר ב-3 לנובמבר, עם כניסת מרקורי שליט מזלכם למזל קשת, הכבדות והחשדנות יתחלפו ביותר קלילות ואופטימיות. הימצאותם של מרקורי ונגה בבית הזוגיות מאפשרת יותר הכרויות בתחום הרומנטי ויצירת יותר קשרים באופן כללי . ב-24 לנובמבר יכנס מרקורי שליט מזלכם לנסיגה בבית הזוגיות. התקשורת הקלילה והאופטימית עלולה להתחלף לתקשורת יותר איטית ומשובשת.


סרטן – חוש כלכלי, אינטואיטיבי, רגיש, אדם אכפתי, משפחתי


ענייני כספים יעסיקו אתכם כבר בתחילת החודש ויתאפיינו בחוסר יציבות ונטייה לפעול ממקום כאוב, אך כבר ב-3 לחודש תחול הקלה הדרגתית שתמשך עד ל-9 לנובמבר. לאחר ה-9 לנובמבר תיכנסו לתקופה יציבה יותר. כניסת כוכב מאדים למזל בתולה כבר ב-11 לנובמבר תיצור משולש הרמוני במזלות מיסוד האדמה שישפיע לטובה על התחום החברתית ומערכות יחסים עם בן הזוג ושותפים. היחסים עם בן הזוג יהיו יציבים יותר, מה שייתן לכם יותר ביטחון ושקט נפשי. מבחינה עסקית ומקצועית זוהי תקופה טובה ליצירת שיתופי פעולה מקצועיים ועסקיים שיביאו להצלחה כלכלית.

אריה – - גאה, יצירתי, אופטימי, אמנותי, רומנטי


הביטחון שלכם בכל הקשור לנושאים מקצועיים ולקריירה די גבוה ואתם מצליחים ליצור לכם הזדמנויות שעשויות לקדם אתכם. מעמדכם יציב וצעדים שתנקטו בימים בחודש הקרוב עשוי להקפיץ אתכם מדרגה. בבית ועם המשפחה הסיפור שונה לגמרי ושם תצטרכו לשמור על קור רוח ולהבליג על מנת לא להרוס את היחסים עם המשפחה. בסביבות ה-3 לנובמבר תשתפר האווירה והתקשורת תהפוך ליותר קלילה. עם בן הזוג ובשותפויות יש תחושה של חוסר אונים שעלולה להימשך עד ה-10 לנובמבר. עם כניסת מרקורי שליט בית הכספים שלכם לנסיגה מה-23 לחודש מומלץ לנהוג בזהירות עם כספים ולהימנע מחתימה על חוזים והסכמים חשובים.

בתולה - צנוע, מתוק, נאמן, הרפתקני


למרות שפע ההזדמנויות העומדות לרשותכם, כרגע אתם עלולים להרגיש מעט תקועים, ומה שהכי מאתגר עבורכם הוא שאין לכם שליטה על המתרחש ובמיוחד בעבודה.

אל דאגה - עם כניסת כוכב מאדים למזל בתולה כבר ב-11 לנובמבר כל הסיפור עשוי להשתנות. מאדים יצור משולש הרמוני עם הכוכבים צדק ופלוטו במזלות מיסוד האדמה אשר יאפשר לכם מרחב עצום לעשייה. פעילות מקצועית ועסקית עם גורמים מחו"ל עשויה לקדם אתכם ולאפשר לעסק שלכם להתרחב. אתם מאוד מדויקים בעשייה ונחושים להצליח, אך מצד שני עלולים לא להיות סלחניים כלפי טעויות ולהגיב בכעס. בזוגיות ועם שותפים תיתכן חוסר יציבות עד ה-11 לנובמבר.

 

 

 

________________________________________________________________________________


לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי

הורוסקופ חודשי - ספטמבר 2011


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי