אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תקשור בכוס קפה

תקשור בכוס קפהקריאה בקפה שייכת לאחת הקריאות המתוחכמות, ולו רק בגלל שהקורא נדרש לרמת התבוננות גבוהה מאוד. רמה זו גם דרושה לקריאה באלמנטים אחרים, אך בקריאה בקפה, רמת ההתבוננות היא כמעט הפרמטר היחיד שיקבע את רמת הקריאה.

בנוסף לרמת התבוננות גבוהה, נדרש הקורא בקפה גם לרמת הפשטה גבוהה מאוד. ומה על מי שרוצה ללמוד לקרוא בקפה לעשות, כדי לפתח שתי יכולות אלה? ובכן, כדי לפתח את כושר ההפשטה שלכם, עליכם לקרוא והרבה. קריאת שירה נחשבת כאחת הדרכים היותר טובות לפיתוח יכולת ההפשטה. יכולת ההתבוננות דורשת מכם ריכוז גבוה במיוחד. על מנת לפתח את כושר הריכוז שלכם, עליכם לפתח את יכולת ההקשבה.

יכולת ההקשבה בעולם המושגים המיסטי מתחלקת לשלוש:
1. יכולת להקשיב לקול הפנימי שלנו. לכבד את האינטואיציה הפנימית ולדעת את שפתה. 
2. יכולת ההקשבה ליקום. להקשיב לבעלי החיים, לצמחים, לדוממים ולהקשיב לאותות ולמופתים. 
3. היכולת להקשיב לאדם אחר, להקשיב באמת וללא משוא פנים. וזה כולל בתוכו את היכולת הנפלאה להקשיב לעצמנו, ולהבין איך אנחנו נשמעים באוזני הזולת.

לאחר שפתחתם את מכלול היכולות הללו, אתם יכולים למזוג לכם כוס קפה שחור, ולהתחיל להתאמן בקריאה בקפה.

ראשית, הכינו את הקפה בסגנון האהוב עליכם. לגמו את הקפה בנחת ובהנאה רבה. תנו לטעמי הקפה ולריחו המיוחד מקום במחשבותיכם. כעת, מזגו מעט מן הנוזל שנותר בספל הקפה לצלחת בהירה. כעת סובבו את נוזל הקפה בתוך הצלחת. התבוננו בתמונה שקבלתם. רשמו על דף נייר את מה שאתם רואים.

כעת הביטו שוב בצלחת הקפה. האם אתם רואים אותיות? אם כן רשמו אותן. התבוננו שוב בצלחת הקפה. אם אתם רואים מספרים רשמו אותם. וכעת התבוננו שוב בסימני הקפה שעל הצלחת, ורשמו הפעם כל מה שאתם מצליחים לראות: צורות של דוממים, בעלי חיים וגם דמויות של אנשים, אל יאוש, עשו הכל לאט ובנחת. אם תעבדו נכון תצליחו גם אתם לקבל מסר תקשורי מכוס קפה.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30 

למאמרים נוספים:
מהו תקשור?
קריאה בקלפים - כלי להגברת הריכוז
קלפי טארוט ואינטואיציה
אמונה ודו-שיח עם הבריאה
סוגי פריסות בקלפי טארוט


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי