אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דמיון מודרך

דמיון מודרך

 

מהו דמיון מודרך

מדובר בשיטה ברפואה המשלימה, אשר בעזרתה ניתן להשפיע על המצב הנפשי של האדם תוך שימוש בדמיון. דמיון מודרך הינה למעשה שילוב של טכניקות להרגעה והרפיה, והיא הפכה מוכרת ונפוצה, ופסיכותרפיסטים עורכים בה שימוש נרחב.

 

התרגול מקנה שליטה של המוח בתפקודים הפיזיים, ובכך יכול אדם, בעזרת כוח הדמיון, לטפל במקרים של חרדה, כאבי ראש או לחץ דם. לאחר שנרכשת מיומנות זו, ניתן לבצע טיפול עצמי, כיוון שאין צורך במדריך לביצוע דמיון מודרך.

 

דמיון מודרך ללידה קלה וטבעית

באופן טבעי, נשים רבות חוששות מהלידה – תהליך ארוך, מסעיר מבחינה רגשית וכמובן כואב מבחינה גופנית. אולם כל יולדת יכולה להישאר מחוברת אל תהליך הלידה, על מנת  שתהיה טבעית ככל הניתן ותחווה חוויה חיובית ומלאת עוצמה.

 

כאשר אישה נותנת לפחד להשתלט עליה במהלך הלידה, אז היא מכווצת יותר ויותר, בכך הלידה מתארכת והכאב משתלט על תהליך הלידה. אבל כאשר מבינים כי תהליך הכאב מסייע להתרחבות ולשחרור הנדרש לקראת הוצאת התינוק החוצה אל אוויר העולם, החוויה של הלידה נעשית חיובית יותר עבור היולדת ומקדמת את הלידה.

 

דמיון מודרך לשם מציאת זוגיות

האם ברגע בו נדמיין את עצמנו במערכת יחסים הרמונית עם בן זוג מקסים, באופן הולך ונבנה אנו ניצור לעצמנו מציאות חדשה שתתרחש תוך זמן מה?

 

לדמיון שלנו יש כוח רב בעיצוב של המציאות שלנו, וככל שנפנה אותו לעבר שאיפותינו ומאוויינו, כך נמצא את עצמנו במקום אותו דמיינו לעצמנו, מקום שנרקם אט-אט, יחד עם התמדה ואמונה. לפעמים אנו רואים את השלילי ואז חיינו חסרי יצירתיות ומעוף, ובכך מונעים מעצמנו את האפשרות לקבל כל מה שיכול להיות שלנו.

 

דמיון מודרך יכול לסייע לנו לעלות על המסלול בדרך להגשמת חלום ישן, מציאת בן/בת זוג, הצלחה בפרנסה ובעסקים, ועוד.

 

היתרון בדמיון מודרך לפני השינה

כל אחד מאיתנו חווה יום עם אירועים מטלטלים, כאלה אשר מדירים שינה מעינינו ומפריעים לנו בתפקוד היומי.

 

על מנת לשים את אירועי היום הסוערים בצד ולהכין את עצמנו לקראת יום חדש עם מלוא האנרגיות, חשוב לבצע מעין איזון אשר בעזרתו נפרוק את כל המטען השלילי הזה ונשתחרר לקראת שנת לילה נעימה.

 

תרגול עצמי של דמיון מודרך

לאחר כמה תרגולים של דמיון מודרך, יכול אדם לשלוט בטכניקה זו ולבצע בעצמו את התרגילים באופן עצמאי, ובכך להביא את הסיוע הרוחני הנדרש מתוך עצמנו אל העצמי.

 

 

מעבר לכך ישנם היום אתרי אינטרנט אשר מקנים גישה אל מאגרי וידאו מצולמים אשר עוזרים בהנחיה של דמיון מודרך עבור מצבים שונים גם מבלי לצאת מן הבית. כך יכול כל אחד לתרגל דמיון מודרך ולקבל את המענה לו הוא זקוק בצורה זמינה ונוחה.


רוצים לדעת עוד? הצטרפו ל-STARS בפייסבוק!


לשיחה אישית עם עליזה גבאי, מומחית בקריאה בקלפים, אסטרולוגיה מדיומלית ונומרולוגיה, התקשרו אל מרכז המומחים של ישראל, 072-3401003, שלוחה 30


לקריאה נוספת:

הכירו את הטיפול הביורגונומי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי