אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
כישופים
צילום: freedigitalphotos.net

כישופים

 

משחר ההיסטוריה מלווה העל טבעי את האדם והולך לצד ההיגיון והשכל, עוד טרם לידתו של המדע כפי שאנו מכירים אותו כיום. בכל חברה ובכל דת ניתן לצפות בצדדים מיסטיים אשר אותם המדע אינו יכול להסביר, והינם מעבר ליכולת הבנה או תפיסה. הכישופים נתפסים כפן השלילי של העל טבעי, אשר בעזרתו מבצעים שימושים לרעה בכוחות מאגיים, ולא לתועלת האדם.

 

הסכנות הטמונות במעשי כישוף

כיום, כל הדתות העיקריות מגנות בפומבי את העוסקים בכישוף, אשר נחשב לפגאני לפי הנצרות, או עכו"ם (עובדי כוכבים ומזלות) לפי היהדות. הגינוי של מעשי כישוף נעשה בידי אנשים בעלי רמה רוחנית גבוהה, ולא בכדי. הדתות השונות רואות בכישוף סכנה ואיום לציבור המאמינים בכלל, ולאלו המשתמשים בכישופים בפרט.

 

הכישוף עבד אך לא הושגה המטרה

עבודת כישוף העוסקת בהשגה של מטרות אשר אינן עונות אל הצרכים העמוקים של האדם והיקום, סופה כישלון. מאוחר יותר, תצוץ ההבנה כי כל האנרגיה אשר הושקעה הייתה לחינם, והמטרה הייתה שגויה - השגת מטרות שטחיות אשר אינן מקדמות את העצמי הגבוה.

 

פגיעה באיזון האנרגטי

מעשה כישוף מצריך ניתוב של אנרגיה רבה מן הגוף. במקרה בו יתר האנרגיה אינו עושה דרכו חזרה אל האדמה, עלול להתקיים מצב של חוסר איזון ברמה האנרגטית, משמע ריק אנרגטי שמשמעו חולשה פיזית בגוף, המשמש כלי הקיבול של הנפש והנשמה.

 

הכוח משחית

לא משנה אם אדם רכש כוח בצורה טבעית או שכוחו הלך וגדל בעזרת העל טבעי, יש בכוח זה על מנת להשחית. כשיש כוח, נוצרים גם פיתויים לנצל את הכוח שהושג כדי לחמוד דברים, ובאופן כללי לבצע בו שימוש לרעה.

 

רדיפה של עוסקים בכישוף

במהלך ההיסטוריה עוסקים בכישוף ובמאגיה שחורה נרדפו ונידונו לעונשים כבדים ואף למוות. ניתן לראות בגישה זו פחד מפני השונה והאחר, וצורך לבער כל מקרה אשר אינו תואם את הלך הרוח באותה תרבות באותן שנים. גם בימים אלה, אנשים אשר עוסקים במעשי כישוף נחשבים כשייכים לכת השטן, בעלי בעיות נפשיות או פאגאנים, ובכל מקרה הם מהווים את הקצוות של החברה ואינם חלק מקובל בה.

 

בשל כך, עוסקים רבים בכישוף בוחרים שלא לשתף את הציבור במעשיהם, ומבצעים את מעשי הכישוף בצורה דיסקרטית, ואך ורק למטרות ראויות.

 

קיבעון יתר במישור הפנימי

 

יכול להיות כי הפעילות של הכישוף תגרום לכך שהאדם יהיה שקוע אך ורק בה עד כדי הזנחה של יתר האלמנטים בחיים שלו, כמו פעילויות עם המשפחה, ללכת לעבודה, להזין את הגוף במזון ועוד. חוסר איזון מעין זה אינו בריא וחשוב לכל מבצע כשופים להיות מחובר במישור הפנימי אך גם להישאר עם קשר לעולם החיצוני בו הוא חי.


הישארו בעניינים עם הפייסבוק של STARSכנסו לאתר לשיחה אישית עם אמילי פרידמן מתקשרת ומומחית בפתרון חלומות,   ועם מומחים רבים נוספים בתחומי התקשור,  ASKme  - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי התקשור והמיסטיקה, בטלפון :072-3401003 שלוחה 57 

לקריאה נוספת:

ושיהיה בהצלחה! על ייעוץ עסקי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי