אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
ייעוץ עסקי
צילום: freedigitalphotos.net

ייעוץ עסקי

מי שהקים עסק מבין את החשש הרב אשר נלווה בזמן הקמתו וכן לאורך השנים הראשונות. כל בעל עסק מתחיל צריך להשקיע זמן רב בהקמת העסק, וכמובן להשקיע סכום לא מבוטל של כסף, סכום שכלל לא בטוח שיחזיר את עצמו.

 

על מנת להבטיח מקסימום הצלחה ומינימום טעויות, ישנם בעלי עסקים אשר פונים לקבלת ייעוץ עסקי מכוון.

 

הצורך ביועץ עסקי

לעתים, למרות שלבעלי עסק יש את הכלים להצליח, אין זה המקרה אצל רבים, אשר אינם מראים סימנים של צמיחה חיובית.

 

במקרים רבים מאמן עסקי יכול להתערב ולהעניק את הייעוץ העסקי הנדרש, אם בשל התנהלות מקצועית שגויה של בעל העסק, או בעיות הנובעות מאופיו של הבעלים ומקבלת ההחלטות שלו. מאמן עסקי יכול לבחון את האספקטים השונים של העסק ולתת את הליווי הנדרש לשם העלאת העסק על המסלול הנכון והקניית הרגלים עסקיים נכונים עבור הצמיחה.

 

מהי גרפולוגיה תעסוקתית

בעל עסק צריך להעסיק עובדים. מלבד ביצוע של ראיון עבודה ובדיקה של קורות החיים, מה עוד יכול מעביד לעשות על מנת לוודא התאמה טובה של העובד עבור העסק?

 

בעזרת אבחון של כתב היד של המועמד, ניתן לבחון ולברור את המועמדים בעלי הסיכוי הטוב ביותר עבור כל משרה. בעזרת דוגמת כתב יד יכול גרפולוג מיומן לבדוק תכונות כמו אמינות, כושר ביטוי, עמידה במצבי לחץ, יכולת ארגון, התמודדות עם משימות רבות (מולטי- טסקינג), ועוד.

 

באופן זה ניתן לאבחן אם מועמד לעבודה אינו מתאים בשל בעיה של יושר ואמינות או בשל חוסר יכולת לתפקד במצבי לחץ, למשל. כעת יכול בית העסק לקבל אליו את המועמדים המתאימים ביותר.

 

בין ייעוץ עסקי לרוחניות

הרבה פעמים אנו רואים כי בעלי עסקים גדולים ופוליטיקאים ניגשים אל מקובלים על מנת לקבל את ברכתם ועצתם לגבי החלטה עסקית כבדת משקל. באותו האופן בעלי עסקים אחרים ניגשים אל מתקשרים וקוראים בקלפים כדי לקבל מידע מעולמות מיסטיים לגבי החלטות עסקיות הרות גורל אותם הם מבצעים מידי פעם.

 

הצורך בקבלת אישור לגבי דרך פעולה כזו או אחרת חשובה לכל אדם, לא משנה עד כמה הוא משכיל או כמה ניסיון רכש בתחום בו הוא עוסק. הדברים אמורים במיוחד בייעוץ עסקי, אשר עצה טובה על האוזן הנכונה יכולה לגרום לעסק לממש את הפוטנציאל הגלום בו.

 

 

זה שאדם רכש השכלה ויש לו ניסיון בניהול עובדים, ניהול מלאי וניהול כספי של עסק, אין זה אומר שהעסק שלו ישגשג, כאשר מנצלים בצורה נבונה גם את הגשמי וגם את הרוחני עבור אותה מטרה, אזי יש את הסיכויים הגבוהים יותר להצלחה בעזרתה של יד מכוונת אל הדרך הנכונה אשר אינה תמיד גלויה לאדם במישור הפיזי, ומצריכה ייעוץ עסקי גם דרך תיעול של מישורים אלה.


לשיחה אישית עם אסתר , מתקשרת הרואה את הנסתר וקוראת בקלפים, התקשרו אל מרכז המומחים של ישראל, 072-3401003, שלוחה 41


לקריאה נוספת:

על הטיפול הפסיכולוגי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי