אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי - יולי 2011

הורוסקופ חודשי - יולי 2011

 

 
תחזית חודשית  -  1.7.11 - 31.7.11


החודש מתחיל עם ליקוי חמה חלקי במזל סרטן, המהווה חלק ממבנה דיסהרמוני של כוכבים הכוללים את מזלות גדי, מאזניים, טלה וסרטן. המבנה משקף צורך לשנות דברים מהיסוד ועלול לתת תחושה של לחץ מארבעה כיוונים שונים. כוכב צדק עשוי להוריד מעט את הלחץ ולאפשר מעט יותר יציבות.

מומלץ לקרוא גם את מזל האופק. סרטן – חוש כלכלי, אינטואיטיבי, רגיש, אדם אכפתי, משפחתי


ליקוי החמה החלקי שיתרחש במזל סרטן ב-1 ליולי עשוי לשקף קושי להרגיש שייך למשפחה או לקהילה. מבחינה רומנטית אתם עלולים להתקשות להיפתח רגשית כיוון שבן הזוג נוטה לכפות את רצונו עליכם. כלכלית, אתם שופעים רעיונות יצירתיים המאפשרים להגדיל את הונכם אך יחד עם זאת, לא כל הרעיונות ניתנים ליישום בשלב זה.
הרצון ליצור דבר חדש ברמה המקצועית קיים, אך תלוי ביותר מדיי גורמים. חברתית, אתם נמצאים בתקופה מעצימה.

אריה – - גאה, יצירתי, אופטימי, אמנותי, רומנטי


צורת החשיבה, התקשורת והביטוי שלכם עשויה להפוך יצירתית וייחודית יותר עם כניסת כוכב מרקורי למזל אריה החל מה-2 ליולי והלאה. יחד עם זאת, יתכן ותתקשו להיות קשובים לאחרים. ליקוי חמה עלול להחליש אתכם פיזית. אתם עשויים למצוא פתרונות לא צפויים דווקא לאחר שתרפו מהמאבק ומהשליטה בנושאים מקצועיים. אתם רוצים לשנות את היחסים עם בן הזוג אך עדיין מתקשים לעשות זאת.

בתולה - צנוע, מתוק, נאמן, הרפתקני


המאמץ שהושקע הזמן האחרון בתחום הקריירה מביא עמו הצלחה ואתם זוכים סופסוף לשיתוף פעולה מצד גורמים בכירים. כלכלית זהו חודש המאופיין ביותר אתגרים - משפחה וילדים צפויים לבוא עם יותר דרישות כספיות ולגרום לעומס רגשי גדול יותר אצלכם. ליקוי החמה במזל סרטן עלול ליצור תחושה של חוסר שייכות חברתית. נראה שמנסים לכפות עליכם חוקים ומסגרת שלא מתאימה לכם, דבר אשר יכול לגרום לנתק מצידכם.


מאזניים - ידידותי, שלווה, נייטרלי, מדיני


העומס שאתם שרויים בו החודש עלול לפגוע בתפקוד היום יומי שלכם. ליקוי החמה החלקי מצביע על צורך לחזור לבסיס שלכם, למשפחה ולאנשים הקרובים, ולהזין את עצמכם בכל מה שעושה לכם טוב. שינויים פתאומיים בקריירה יכולים להביא אתכם למקומות חדשים שבסופו של דבר יטיבו עמכם - היו פתוחים למה שמגיע. ביחסים עם בן או בת הזוג קשה לכם כרגע ליישם את השינויים שאתם חולמים עליהם. כלכלית - היו זהירים יותר החודש.

עקרב -  נועז, החלטי, מלא תשוקה ותובנה


היחסים שלכם עם שותפים ועם בן או בת הזוג נמצאים בתקופה יציבה יחסית. שימולב לימים שבין ה-8 ל-9 ביולי, בהם אתם עלולים להפוך שתלטניים יותר כלפי בן הזוג. כפיית דעותיכם כלפי בני זוג, שותפים, חברים או קרובים עלולים להביא הפעם לסיום הקשר. כניסת כוכב מרקורי לבית הקריירה שלכם החל מה-2 ליולי תאפשר לכם להעלות רעיונות מבריקים ויצירתיים בתחום המקצועי ולהפוך לבר סמכא בתחום בו אתם עוסקים. כלכלית צפוי שיפור.

קשת-  ישר, אוהב חופש, הוגן, עליז


ליקוי החמה החלקי שיתרחש בתחילת החודש יכול להצביע על התמודדויות שלכם בתחום הרגשי. נושאים הקשורים במשיכה, דחייה ופחד נטישה יכולים לעלות על פני השטח. כלכלית קשה להזיז דברים לפחות עד ה-10 ליולי. כושר השיפוט עלול להיפגע בעקבות ליקוי החמה החלקי בבית כספי הזולת, לכן מומלץ לפעול ביתר זהירות. מקצועית, ישנה צמיחה גדולה בכמות העבודה שאתם מקבלים ובמספר הלקוחות. החודש עשוי להטיב עמכם בנושא לימודים ונסיעות.

גדי - אחראי, מעשי, חרוץ, רציני, מכבד את החוק


ליקוי חמה חלקי שיתרחש ב-1 ליולי בבית הזוגיות והשותפויות יכול לטרוף את הקלפים ביחסים עם בני זוג ושותפים. יש צורך לבחון את היחסים מההיבט הרגשי והאינטימי ולא רק מההיבט של כדאיות.
התקשורת לא תהיה קלה בימים הראשונים של יולי. אתם נמצאים בתקופה סופר יצירתית, המאפשרת לכם להוביל ולהתקדם במיוחד בתחום המקצועי. היחסים בבית משפיעים ומושפעים על הזוגיות - דרושה הרבה מאוד סבלנות על-מנת להזיז דברים. כלכלית אתם נהנים מיציבות במהלך החודש.

דלי - עצמאי, ידידותי, הגיוני


היכולות המנטאליות שלכם בשיאן - אתם חדים ומתבטאים בצורה המרשימה את הסובבים אתכם. כניסת מרקורי לבית השותפויות שלכם עשויה להקל על היחסים עם בן הזוג ולמוסס מעט מהכבדות שאתם חשים לאחרונה בתוך היחסים. ליקוי החמה החלקי שיתרחש בבית העבודה שלכם בתחילת החודש עלול ליצור תחושת קרירות וניכור במקום העבודה וקושי לשתף פעולה עם חברים לעבודה. הימנעו מלכפות את דעתכם על הסובבים אתכם בנושאים מקצועיים במידת האפשר. בבית ועם המשפחה אתם מצליחים לשמור על יציבות.

דגים - רחמן, נוטה לחמלה, אינטואיטיבי


כניסת כוכב מרקורי לבית העבודה החל מה-2 ליולי מבשרת על חודש המשופע בהרבה השראה ויצירתיות בתחום המקצועי. יש בכם שפע רעיונות, חלקם טובים וחלקם קשים ליישום.
ליקוי חמה שיתרחש בתחילת החודש עלול ליצור בלבול וחוסר בהירות ביחסים עם ילדיכם. חשוב שלא תסתגרו מבחינה רגשית ותשתפו את ילדיכם בקשיים שלכם. בני מזל דגים הרוצים להיכנס להריון עלולים להתקשות לעשות זאת במהלך השליש הראשון של יולי אך בהמשך יהיה קל יותר. ענייני כסף ורכוש עלולים להכביד עליכם עד ה-10 ליולי. 

טלה - פעיל, יוזם, תחרותי, חסר סבלנות, עצמאי, אימפולסיבי


ליקוי החמה שיתרחש בתחילת החודש בבית המשפחה עלול לערער במקצת את היחסים בבית ועם המשפחה. ההתייחסות לסמכויות עלולה להיות בעייתית יותר עקב הצורך לכפות את רצונותיהם עליכם. היחסים עם בן הזוג ושותפים עלולים להתאפיין ביותר כבדות וריחוק עד ה-10 ליולי. הצלחה צפויה לבני ובנות מזל טלה בלימודים במהלך השליש הראשון של חודש יולי. חברתית,  תהיו פעילים מאוד ותשפיעו על הסובבים אתכם. היחסים הרומנטיים עשויים להתחזק וחלק מהפנויים יחליטו על מיסוד היחסים.

שור - סובלני, קשוח, מעשי, נאמן, רגיש


המצאותו של כוכב צדק במזל שור תמשיך להרעיף עליכם שפע של טוב. יחד עם זאת, ישנה נטייה להפרזות יתר, במיוחד עם אוכל ודברים פיזיים. כלכלית מצבכם משתפר וההכנסות עשויות לגדול גם החודש - היפתחו לדברים חדשים. מקצועית אתם יוזמים ופועלים נכון אך צפויים להיתקל בלא מעט מכשולים, חלקם הגדול לא באחריותכם הישירה.
ליקוי החמה בתחילת החודש עלול לערער את היחסים עם חברים וקרובים וליצור אי הבנה וריחוק לזמן מה. בזוגיות צפוי חודש לא קל.

תאומים - סקרן, זריז, מהיר תפיסה

היכולת שלכם לפעול באופן אסרטיבי ולהשיג את מבוקשכם ילך ויתעצם במהלך החודש הקרוב. התוצאות לא יאחרו להגיע - צפויה לכם הצלחה מקצועית ויצירתית בין ה-8 ל-9 ליולי. עם כספים יתכנו מספר אתגרים, כספים שהיו אמורים להגיע עלולים להתעכב. הימנעו מלערב את בני הבית והמשפחה בעניינים כספיים במידת האפשר - זה עלול לערער את היחסים.
חברתית צפויה לכם הצלחה, אתם הופכים למרכז העניינים החודש. יציבות צפויה ביחסים עם בן הזוג.

________________________________________________________________________________


לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי

הורוסקופ חודשי - יוני 2011רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי