אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
ולדימיר פוטין – ידיו של איש ברזל

ולדימיר פוטין – ידיו של איש ברזל

מאת : לאונרדו דניאל אבלס הוא כירולוג מוסמך (מאבחן על פי כפות הידיים), מרצה בכיר בתחומים של פיתוח מנהלים ואפקטיביות אישית בארץ ובעולם, מומחה לשפת גוף, NLP, מאמן אישי ומאמן מוטיבציה בינלאומי. 

 

ולדימיר פוטין נשיא רוסיה, כיום בן 61, הוא אולי אחד המנהיגים היותר שנויים במחלוקת של השנים האחרונות. הפלישה לאיי קרים שבשטחה של אוקראינה לפני מספר שבועות מצדה של רוסיה העלה מחדש שאלות רבות על הדרך של פוטין להשיג את מטרותיו ולנהל את מדיניותה של רוסיה אל מול העולם.

ידיו של פוטין מלמדות הרבה על אישיותו ורציתי להביא כאן את סודות נפשו של האיש כפי שמשתקף מהקריאה בכפות ידיו.

 

איש מעשי, חזק ועקשן

כף ידו המרובעת של פוטין מלמדת שהוא אדם מעשי, ישר ולעניין, איש ביצוע מעולה ובעל משמעת גבוהה. נושא המשמעת משתקף גם בגבעה הגדולה מתחת לאצבע האמצעית (אצבע האמה). גבעה זו מלמדת שהוא לוקח ברצינות כל משימה, דורש משמעת מהסובבים אותו וגם נאמנות מלאה.

האגודל הישר והחזק מלמד על אישיות חזקה, עם דעות ברורות. הזווית הקטנה של פתיחת האגודל מלמדת שהוא אדם עקשן, עם דעות מגובשות ושקשה מאוד לשכנע אותו לשנות את דרך חשיבתו ולא נותן אמון בכל אחד. הוא אוהב לשמור את הקלפים קרוב לחזה.

 

איש עם תשוקה להשיג את מטרותיו ולדרוש הכרה

אחד הדברים הבולטים בידיו של פוטין הן הגבעות הענקיות מתחת לאצבעות. הגבעה הגדולה מתחת לאצבע המורה (גבעת יופיטר), מדברת על אדם עם אגו מפותח, אחד שאוהב להשיג את כל המטרות שלו ולהיות מנהיג שאנשים מסביבו נשמעים לו. עושה את הדברים מתוך תשוקה ואמונה מלאה בדרכו וניתן לומר שפיו ולבו אחד הם. הגבעות הגדולות מוסיפות מימד של תשוקה ואנרגיה מאוד גדולה של ביצוע ולא רק חשיבה אבסטרקטית.

הגבעה הגדולה מתחת לאצבע הקמיצה (האצבע הרביעית) מלמדת על אדם שדורש הכרה למעשיו, זקוק לחיזוקים חיצוניים כדי להזין את האגו שלו, ונוטה לקחת סיכונים כדי להוכיח את עצמו בפני העולם החיצון.

 

שאפתן אידאליסט ופטריוט

קו החיים של פוטין יוצא מגבעת יופיטר מתחת לאצבע המורה. הדבר מלמד על אדם בעל שאפתנות גבוהה ואדם שהוא בעל אידיאולוגיה  ואידיאלים מוצקים. קו הלב של פוטין הוא ארוך ומתפצל לכיוון האצבע המורה ולכיוון הגבעה שמתחת לאצבע המורה (גבעת יופיטר). הדבר מחזק את הנטייה שלו לאידיאליזציה. אדם כזה, שהוא פטריוט, שאפתן,  עקשן, עם תשוקה להוכיח את עצמו ועם אגו גדול מאוד, עלול לעשות מעשים קיצוניים כדי להגן על רעיונותיו ולהשליט את דרך חשיבתו.

 

אדם עם יכולת לבצע את רעיונותיו

יש אנשים שיש להם הרבה רעיונות בראש אבל אין להם את האנרגיה המספיקה להוציא את רעיונותיהם מן הכוח אל הפועל.

זה לא המקרה של פוטין.

קו החיים החזק שלו, בנוסף לקו מארס (כמו קו חיים פנימי ליד האגודל), גבעת ונוס הגדולה והמפותחת, מספקים לו אנרגיה בשפע ותשוקה של עשייה בלתי נדלית. כל מה שירצה לבצע הוא יצליח.

 

אדם רגשן שנאמן למי שנאמן לו

מרקם היד של פוטין, גמיש במהותו, קצת מרכך את אופיו העקשן וההישגי. יחד עם קו הלב וטבעת ונוס מעל לקו הלב, כל אלה מראים שפוטין הוא בכל זאת טיפוס רגיש שיודע להבין ללבם של בני אדם ויש לו יכולת נתינה גבוהה. הוא אמנם דורש נאמנות מלאה, אך מי שנאמן לו ימצא שהוא קנה את לבו של פוטין לעולם, וגם להיפך: הוא לא יסלח למי שבגד באמונו.

 

בין תזיזתיות לשיקול דעת

האצבעות הקצרות של פוטין מלמדות שהוא אדם שלפעולה, אוהב לראות את התמונה הגדולה ואין לו ממש סבלנות לפרטים הקטנים. הוא אדם של מולטיטסקינג שקופץ ממשימה למשימה.

יחד עם זאת, בכל הקשור לקבלת החלטות, קו הראש שיוצא מקו החיים מלמד שהוא צריך להיות בטוח ולנתח את הסיכויים בעד ונגד לפני כל החלטה. למרות שאולי ניראה שהחלטותיו פזיזות, כל השיקולים נלקחים בחשבון מבעוד מועד.

 

הרצון של פוטין למשמעת מקורה בילדותו.

קו הראש שיוצר מתוך קו החיים מלמד על השפעה שלהוריו ובעיקר אביו, שדרש משמעת ולא ממש היה גמיש כלפיו. זה השאיר אצל פוטין את חותמו עד היום.


רוצים להיות חברים של לאונרדו בפייסבוק ? www.facebook.com/LeonardoDaniel.coach

בקרו באתר האינטרנט והיכנסו לעולם מופלא של קריאה בכף היד - www.Leonardo-Daniel.co.il

 

 

מאמרים נוספים של לאונרדו דיאבלס :

החיים בכף היד - קווים במערכות יחסים

מה אומרות כפות ידינו ?

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי