אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מדיום

מדיום

 

מהו מדיום? אדם שיש לו יכולת תיווך בין העולם של הרוח לבין העולם הפיזי בו כולנו חיים נקרא גם מדיום. אותו מדיום יכול ליצור קשר אנרגטי עם אלה השוכנים במימדים רוחניים עליונים שונים בעזרת תפיסה על חושית של המסרים שמקיפים את כולנו במימדים אלה.

 

המדע והעל חושי

באופן די מובן, המדע דוחה בכל תוקף את הטענות בדבר קיומן של יכולות על טבעיות בכלל, ואת תופעת המדיום בפרט. יתר כל כן, נעשה בשנים האחרונות מחקר באמצעות סריקת מוח אשר מוכיח בצורה די ברורה כי אין דבר כזה תופעות על חושיות.

 

אנשים רבים מאמינים כי המדיומים אינם דבר מלבד שרלטנים זריזי ידיים, או כאלו אשר סובלים ממחשבות שווא של גדלות בדבר היכולות המיוחדות שהם כביכול נושאים בתוכם. אולם המדע הינו עוד בחיתוליו והרי זה ידוע כי האדם משתמש בחלק קטן של המוח שלו. אם כן, מה מכיל יתר המוח ומה הוא יכול לאפשר לאדם לעשות? רב הנסתר על הגלוי בכל הנוגע לעולם העל חושי וליכולות של מתקשר להגיע אל עולמות מעבר לעולם הפיזי בו כולנו נמצאים.

 

מה עושה המדיום?

המדיום יכול להביא לידי ביטוי את כל הרגשות והמחשבות של הרוח, דבר זה מצריך מעורבות ממשית מעבר לקריאה על חושית הנקראת גם תקשור, וזאת בשל העובדה כי המדיום פותח את עצמו לשם קבלת התקשרויות על ידי אנרגיות שונות המגיעים ממימדים שונים, לפי הצרכים של אותו האדם אשר פנה אל המדיום כדי לקבל מידע.

 

ההבדל בין מדיום ליכולת על חושית

אין לבלבל יכולת זו של המדיום, עם יכולת על חושית אשר בעזרתה המידע מתקבל דרך רוחות או מדריכים אישיים של האדם אשר יש לו יכולת ראייה על חושית.

 

לעומתו, מדיום יכול להזמין התקשרות באופן מודע עם רוח מסוימת של אדם אשר הינו מת ולתקשר עימו, הרוח משתמשת באנרגיה של המדיום על מנת להעביר מסרים אל עולם החיים, באפן ישיר ובלתי עקיף.

 

היכולת להיות מדיום

היכולת להיות מדיום הינה בגדר האפשרי עבור כל אדם, מכאן ניתן להבין כיצד למרות כל הזמנים בהם רדפו אנשים בעלי יכולת זאת במטרה להשמידם ולהעלימם מן האנושות, אנשים בעלי יכולת על טבעית עדיין קיימים בינינו, עם פתיחות יותר גדולה בימים אלה מאשר אי פעם.

 

ישנו אדם אשר מגיל צעיר יודע להשתמש ביכולות אלה ואחרים אשר ניגשים לפתח ולקבל שליטה על כלים אלה דרך מורי דרך מנוסים בעולם הרוחני הזה. בכל מקרה, נראה כי העל טבעי הינו חלק בלתי נפרד מן עולם המושגים הגשמי והטבעי של האדם, ובהחלט יש מקום בו מתקיימים דברים שהינם מעבר להסבר מדעי אמפירי אליו ניתן להתחבר דרך מדיום מנוסה או דרך למידה של תחום מיסטי זה.


היכנסו לפייסבוק של STARS


 

לקריאה נוספת:

מעבר. מגלה עתידות
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי