אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
גירוש רוחות בעזרת פאנג שואי

גירוש רוחות בעזרת פאנג שואיהאם תהיתם אי פעם אם רוחות רפאים אכן קיימות? האם אתם מוצאים את עצמכם תקועים בתחום מסויים בחיים ללא יכולת תנועה, התקדמות וצמיחה? האם נראה לכם שהבית שלכם אפוף עצבות?
מה הבית שלכם משדר, חיוניות או תקיעות?

שאלות אלו יובילו אתכם לזהות אם יש לכם אורחים לא רצויים בבית!

חשוב שתדעו, אין הכוונה לדמויות שקופות המשמיעות קולות "אווווו" מפחידים. על פי תורת הוודו העתיקה, רוח  רפאים היא נשמה שלכודה במישור האסטרלי, נטולת גוף פיזי. לפעמים, רוחות לא עוברות לחיים שאחרי, מפני שהן עדיין מחוברות לעבר שלהם, לאנשים או הסביבה שבה הן חיו.

בכל מקרה, רוחות מפיצות אנרגיית יין גבוהה מאוד אשר מונעת התפתחות וגדילה (אישית, רוחנית ופיזית) ומשגשגת דווקא במקומות חשוכים, סגורים וטחובים. ישנם בתים שבהם קיימת סבירות גבוהה יותר לאנרגיה זו.

במידה ואתם מעוניינים לרכוש בית, עליכם להיות זהירים במיוחד שלא לקנות בית בעל אחת מהתכונות הבאות:

1. בית שנפטר בו אדם:
לעיתים רוחות מתעכבות במקום בו הן נפטרו, כי הן מחוברות עדיין למשפחה או למבנה.

בבתים ישנים מאוד, יש סיכוי גדול יותר להימצאותן של רוחות דיירים קודמים שעדיין לא נפרדו אנרגטית מהמקום.

אם מישהו מת בבית, מומלץ לברר מהי סיבת המוות. אם האדם מת מסיבות טבעיות, המצב הוא אידיאלי. אבל אם זו היה מקרה התאבדות או רצח, אזי מומלץ להימנע לגור שם, כי הוא יהיה רדוף רוחות, ורק אדם רוחני וחזק אנרגטית, יוכל להיות מסוגל להתמודד ולשחרר את הרוחות המיוסרות הנוכחות בבית.
בדרך כלל, אם רוח היא קורבן של מוות פתאומי, מצב אלים, או התאבדות, היא רודפת את המקום שבו התרחש האירוע הנורא.


כיוון שהרוח חסרת גוף פיזי, ונפשה כלואה, היא "חשה" את כל רגשותיה הישנים. למעשה, היא במעין מצב אמצע, "תלויה על חוט", היא  מבולבלת ומתייסרת.

על פי היהדות איזור זה נקרא: "כף הקלע" – מקום בין שמים לארץ, מקום ללא מנוחה. אותה נשמה סובלת סבל רב, מצד אחד אינה מוצאת מקום בעולמות תחתונים ובמקביל אין לה מקום גם בעולמות עליונים.

2. בתים הנמצאים בקרבת בתי קברות.
אם המחשבה ללכת לבית קברות בלילה מעבירה בכם צמרמורת, נסו לדמיין מה זה אומר לגור בבית המשקיף אליו.

לא רק מסיפורים ומאגדות אנו קושרים את האנרגיה השלילית לבתי קברות, אלא גם בגלל  העובדה שהאנרגיה הנמצאת במקום היא לא טובה. רוחות הנפטרים עדיין מחוברות לגופן הפיזי הנמצא בבית הקברות, ובמקום נוצרת אנרגיה רבה מסוג יין, אשר מעכבת בריאות, הרמוניה ושגשוג.
כדי שבית יתעלה מעל לכל האנרגיה השלילית הזו, הוא חייב להיות מלא באנרגיית יאנג, אנרגיה חזקה ודומיננטית, שתהדוף את היין.

3. בתים ישנים וחשוכים.
בתים ישנים יוצרים סביבת יין מאד חזקה המושכת אליה רוחות רפאים. בית שסובל מאיזורים חשוכים, רטיבות, עובש וריח רע זקוק לטיפול אגרסיבי, נקיון ואיוורור, החדרת אור שמש (או אור מלאכותי) בכמויות גדולות להשגת אנרגיה טובה.


4. בתים עם זכרון שלילי.

בתים שנבנו באיזורים שספגו אנרגיות של קרבות, מלחמה, בתי קברות או אפילו מרחב שאירעה בו אלימות הינם בתים בעלי זכרון שלילי. במבנה הפיזי שלהם, שוכנות אנרגיות שליליות (רוחות) לאורך זמן.

הגיוני לחשוב שבמקומות אלו, היסטוריים בעיקר, לא יאשרו בנייה. אך לעיתים, כשהזמן עובר, מתקבלים אישורי בנייה מבלי להתחשב ברקע האנרגטי של המקום.

אנשים המתגוררים בבניינים אלו אינם מודעים להיסטוריה של המקום ומוצאים עצמם מוטרדים ע"י רוחות. גם במקרים אלו אנרגיית היין מאד גבוהה והם מוצאים עצמם "תקועים" בתחומים שונים בחיים, חסרי יכולת להתקדם ולהתפתח, עם בעיות בריאות וכדומה.

אם אתם חיים בבית מסוג כזה, ואתם מוצאים עצמכם מוטרדים מישויות לא רצויות, הנה כמה פתרונות אשר עשויים לסייע לכם להיפטר מהם:


1. העלו את התדר בבית:
אחת הדרכים החזקות לטיהור וגירוש רוחות רפאים היא הגדלת הקדושה בבית.  הדרך המומלצת היא לדקלם שמות קודש. זה לא משנה אילו שמות אתם בוחרים, כל עוד לשמות יש משמעות רוחנית בשבילכם.

אם אתם לא בדיוק מתחברים לזה, אתם יכולים להשמיע בבית מוסיקה נעימה, בעלת אופי רוחני, כגון מנטרות קודש, ובכך תוכלו לזמן את האנרגיה האלוהית לביתכם.

2. ארבעת היסודות לטיהור הבית:
על פי תורת הפאנג שואי, השימוש בארבעת היסודות לטיהור המרחב הוא הכרחי. יש לפזר מים קדושים לאורך הכניסות הראשיות של הבית (יסוד המים) או מלח (יסוד האדמה), לאורך הכניסות הראשיות של מבנה, אדן החלון, או אפילו להניח בארבע הפינות של כל חדר.

בעזרת יסוד האש ויסוד האוויר תוכלו לטהר את האוויר, מומלץ לשרוף לבונה או מרווה (צמחים התורמים לטיהור אנרגיות).


3. הצגת חפצים קדושים:
מיקום חפצים בעלי משמעות רוחנית (בעינכם) יזמינו ויבראציות חיוביות ויתרמו לסילוק הרוחות.


4. שמירה על בית נקי:
לכלוך מושך רוחות. כאשר הבית הוא נקי, הרטט האנרגטי גבוה ואינו מאפשר לרוחות לשהות בו. אם הבית שלכם חשוך מדיי, הרבו בתאורה ובצבעים מאירים שיגרמו לתחושת חיות ומרחב נקי ומואר. יש לפתוח את החלונות ולדאוג לזרימת אנרגיה תמידית.

בהצלחה!
 

לשיחה אישית עם שלומית שטיינברג, יועצת מוסמכת למאטפיסיקה סינית ופאנג שואי, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 58


למאמרים נוספים:

חמשת האלמנטים על פי הפאנג שואי

פאנג שואי למטבח - מקור השפע בבית
התאמה זוגית ע"פ האסטרולוגיה הסינית
פאנג שואי קסמים ויצירת מציאות
הצבעים על פי הפאנג שואי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי