אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי - אוגוסט 2011

הורוסקופ חודשי - אוגוסט 2011

 

 


תחזית חודשית  -  1.8.11 - 31.8.11


החודש עלול להתאפיין בשיבושים בתקשורת ובתקלות טכניות במכשירי חשמל ותקשורת. זאת בעקבות נסיגת מרקורי שתחל ב-3 לאוגוסט. בני מזל בתולה, תאומים ואריה יושפעו מנסיגה זו במיוחד.

כניסת מאדים למזל סרטן תגביר את הרצון לפעול ולקחת יוזמה אך חוסר שיתוף פעולה עם הסובבים עלול למשוך הרבה תגובות קשות, מאבקי כוחות וגם ניכור.


מומלץ לקרוא גם את מזל האופק.

 

אריה – - גאה, יצירתי, אופטימי, אמנותי, רומנטי


אתם נהנים להתפנק ומתקשים יותר להניע מהלכים. זה הזמן ליהנות.
קרבה בין השמש וכוכב ונוס מגבירה את הכריזמה הטבעית שלכם - אתם מושכים וממגנטים את הסובבים אתכם. כלכלית יש נטייה להפריז בהוצאותיכם, אך יחד עם זאת ההכנסות צפויות לגדול. נסיגת מרקורי, שתגיע למזל אריה החל מה-8 לאוגוסט, עלולה להשפיע על התקשורת עם הסובבים אתכם. האגו פגיע יותר לחוסר כבוד. לעומת זאת, הדמיון והיצירתיות מרקיעים שחקים ואתם מצליחים להתחבר לתת המודע הקולקטיבי ולהשפיע עליו.

בתולה - צנוע, מתוק, נאמן, הרפתקני


מרקורי, שליט מזל בתולה אשר ייכנס לנסיגה מה-3 לאוגוסט, מבשר על חודש שעלול להתאפיין בשיבושים בנושאים מקצועיים ובשותפויות. התקשורת עם חברים לעבודה ועם בני הזוג עלולה להשתבש ולגרום לקושי ביצירת שיתוף פעולה הרמוני וזורם. הדמיון וההשראה, לעומת זאת, יתאפיינו בהרבה מעוף והאינטואיציה צפויה לגדול.
מחלוקת בענייני כספים עם ילדים וחברים עלולה לגרום לפגיעה עמוקה ביחסים ואף לנתק. השתדלו לגלות יותר גמישות.


מאזניים - ידידותי, שלווה, נייטרלי, מדיני


חברתית, זהו חודש מצוין עבורכם. אתם מושכים מתמיד ויוצרים קשרים חדשים בקלות ובפשטות, בזכות האנרגיה הטובה שאתם משדרים, כושר המנהיגות ויחסי אנוש הטובים שלכם. כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה מצביע על תקופה סוערת במיוחד - אתם עלולים למשוך התנגדות מצד גורמים שמרניים שינסו להצר את צעדיכם בגלל פחד משינוי. התנגדות מצדכם עלולה לגרום לתוצאות הרות אסון. כלכלית, כדאי לנהוג החודש במשנה זהירות, מבלי לאבד את הראש.

עקרב -  נועז, החלטי, מלא תשוקה ותובנה


אתם ממגנטים את סביבתכם החודש, במיוחד בתחום הקריירה – אתם נוטפים כריזמה וכושר השכנוע שלכם בשיאו. עם בן הזוג קיימת אופטימיות יתר ונטייה להפריז בהוצאות, מה שעלול לעורר מאוחר יותר כעסים וחוסר הסכמה. היחסים עם הקרובים והמשפחה עלולים להיכנס למשבר עקב הרצון לכופף את רצונותיכם - ניתוק צפוי ביחסים. עם ילדיכם ישנה נטייה לחוסר הבנה ושיבושים בתקשורת. צורך בעודף שליטה עלול לחזור אליכם כבומרנג.

קשת-  ישר, אוהב חופש, הוגן, עליז


ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האש מיטיב עמכם במהלך החודש הקרוב - קל לכם לפעול ולהגיע להישגים. מרקורי, השולט על בית הזוגיות שלכם וצפוי להיכנס לנסיגה החל מה-3 לאוגוסט, משקף חודש שעלול להתאפיין בלא מעט אי הבנות עם בן הזוג ושותפים. מנגד, יציאת מאדים מבית הזוגיות מצביעה על פחות כעסים, מאבקים והתנצחויות מילוליות. מקצועית, יש נטייה להפריז עם כספים ומשאבים - תקציב ההוצאות העסקיות שלכם עלול לגדול מבלי לשים לב.

גדי - אחראי, מעשי, חרוץ, רציני, מכבד את החוק


כניסת כוכב מאדים לבית הזוגיות והשותפויות שלכם מבשר על חודש סוער מאוד עם בני הזוג. מאבקי כוחות או כפיה של רצונותיכם על הצד השני עלולים להביא לסיום הקשר או ליצור נזק בלתי הפיך. נסיגת מרקורי ב-3 לאוגוסט עלולה להשפיע על תחום הנסיעות, בדמות דחייה של טיסה או בעיות תקשורת עם אדם הקשור בעבודתכם. מאוחר יותר ייתכנו אי הבנות בענייני כספים העלולים להתעכב. מקצועית מצבכם טוב יותר.

דלי - עצמאי, ידידותי, הגיוני


אתם פורחים החודש  מבחינה רומנטית- קשרים קיימים נמצאים בתקופה הרמונית וזורמת יותר. פנויים מבני מזל דלי עשויים להתאהב וקשר חדש עשוי להיווצר במהלך החודש הקרוב. מנגד, נסיגת מרקורי עלולה לערער את התקשורת עם בני זוג קיימים. מקצועית, תהיו הרבה יותר פעילים ותיזמו יותר. יחד עם זאת, ייתכן ותתקשו לשתף פעולה עם גורמים אחרים, בייחוד בכירים. חלק מכם יחליט לצאת לדרך חדשה, לעשות שינוי מקצועי משמעותי ואף להתפטר בעכבות החיכוכים בעבודה.

דגים - רחמן, נוטה לחמלה, אינטואיטיבי


מקצועית, אתם נמצאים בתקופה מאוד פורייה ויצירתית. אתם מגלים כושר מנהיגות ומשיגים את מבוקשכם בנעימות ובפשטות. יתכן שכבר בתחילת חודש אוגוסט תזכו להערכה וקידום בעבודה. מבחינה כלכלית מצבכם טוב, כל עוד לא תפעלו באימפולסיביות.
היחסים עם ילדיכם ועם המשפחה עלולים להתערער - הימנעו מלכפות את רצונותיכם על הסובבים אתכם משום שהפעם זה עלול להיות הרסני יותר. המנעו מלערב ענייני משפחה יחד עם ענייני כספים במהלך החודש הקרוב.

טלה - פעיל, יוזם, תחרותי, חסר סבלנות, עצמאי, אימפולסיבי


זהו חודש המאפשר לכם לבטא את היצירתיות שבכם בצורה מלאה. הצלחה צפויה לאמנים וליוצרים שביניכם. נסיגת מרקורי שתחל בבית העבודה שלכם עלולה להאט ולשבש נושאים מקצועיים - התקשורת עם חברים לעבודה לא תהיה במיטבה ותצטרכו להתאמץ יותר על מנת שיבינו אתכם. מומלץ להימנע מלחתום החודש על חוזים והסכמים בנושאים מקצועיים ועסקיים.
כלכלית ורומנטית זהו חודש טוב עבורכם וצפוי גידול בהכנסותיכם. מנגד, האווירה בבית עלולה להיות מתוחה יותר - הימנעו ממאבקי כוחות העלולים ליצור נזק בלתי הפיך.

שור - סובלני, קשוח, מעשי, נאמן, רגיש


הביטחון שלכם יגבר במהלך החודש ואתם צפויים להקרין יציבות וחוזק. ההוצאות בבית צפויות לגדול באופן משמעותי עקב רכישת ריהוט חדש. מומלץ להתרחק מוויכוחים אידיאולוגיים עם הסובבים אתכם כמו מאש - אלה עלולים להוציא אתכם משלוותכם ולהוביל אתכם למצבים לא רצויים. בעבודה יהיה לכם קשה יותר לפעול כראות עיניכם - תגלו יותר התנגדות למה שאתם רוצים או מייצגים. גם היחסים עם סמכויות או חברים לעבודה עלולים להיפגע. הבשורות הטובות - ההכנסות שלכם במגמת עלייה.
במקביל, עלולה נסיגת מרקורי לפגוע ביחסים עם ילדיכם ויהיה לכם קשה יותר לנהלאיתם תקשורת ברורה ויציבה.

תאומים - סקרן, זריז, מהיר תפיסה

בני מזל תאומים יושפעו מנסיגת מרקורי, שליט המזל שלהם, שתחל ב-3 לאוגוסט ותשפיע לאורך כל חודש. בני מזל תאומים, הרגילים לקצב מהיר ומסחרר וידועים באהבתם לגדג'טים, עלולים להרגיש מתוסכלים עקב ריבוי התקלות שיתרחשו בציוד התקשורת, כולל מכשירי סלולר, מחשבים וציוד הביתי. גם התקשורת עם הסובבים אתכם עלולה להשתבש ולגרום ליותר תסכול וכעסים. דווקא בתקופה זו חשוב להשקיע בחשבון נפש, הסקת מסקנות ושיפור היחסים עם אנשים קרובים ומשפחה. הבשורות המשמחות - חברתית אתם מתבלטים יותר. בקריירה אתם מצליחים לעורר יותר השראה.


סרטן – חוש כלכלי, אינטואיטיבי, רגיש, אדם אכפתי, משפחתי


כניסת מאדים למזל סרטן בתחילת החודש מוסיפה לכם המון אנרגיה, אך במקביל מגבירה כעס ותסכול אשר הצטברו לאורך הזמן.
חשוב שתהיו מודעים יותר - אל תתנו לכל דבר להוציא אתכם מהכלים, בייחוד בזוגיות, מול שותפים ובקרב המשפחה. מבחינת קריירה קיימת חוסר יציבות, אך יחד עם זאת תתכן גם פריצת דרך משמעותית.
כלכלית, ההכנסות ההוצאות צפויות לגדול. נסיגת מרקורי, שצפוי להיכנס לבית הכספים שלכם בתחילת החודש, עלולה להשפיע על כושר השיפוט שלכם. המנעו מרכישות גדולות במידת האפשר ובדקו בצורה יסודית לפני כל רכישה.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם דניאל רועה אסטרולוג, מומחה להילנג ותקשור, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ יומי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה.

התקשרו עכשיו - 072-3401003 שלוחה 55 ? בלבד ללא צורך בכרטיס אשראי

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי

הורוסקופ חודשי - יוני 2011


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי