אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פירוש שמות לבנים חלק שני מ-י' עד מ'

פירוש שמות לבנים חלק שני מ-י' עד מ'

 

 שמות שמתחילים באות י.....


יאיר -
ילד זה יהיה זקוק להרבה מרחב וחופש, יהיה לו קשה להתחייב, זקוק לריגושים, ילד שמחפש את הפרסום סביבו, ירצה לחיות על הקצה. בעל נוכחות וזקוק שאנשים ידעו שהוא בסביבה. ילד זה יהיה בעל יכולת להביא חידושים לעולם, יהיו לו רעיונות רבים, יהיה בעל יכולת הובלה. ילד זה יהיה דייקן, אסתטי, אוהב להתפנק ולפנק. קשה לו לקבל הוראות מאנשים ולכן ישאף לנהל ולהיות עצמאי. מתאים לו לעבוד בתקשורת ומדיה, מכירות ושיווק.

יגאל - ילד זה ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש ללמדו להתמקד, ילד זה יהיה אנרגטי ובעל יצרים, משיכה לסמכויות ולכספים. אדם שינסה הרבה דברים בחייו ולא יסתפק במה שיש לו, יהיה לו קשה להתחייב למערכת יחסים ארוכה. יהיה בעל יכולת הובלה, ישאף להנהיג, בעל יכולת להביא חידושים לעולם. יכולת למידה גבוהה.

יגל - ילד זה יהיה בעל חשיבה שונה מהאחר, יתנהל על פי לוגיקה מהפחד לא לאבד שליטה. זקוק להרבה מנוחה ושקט, כושר איבחון ואינטואיציה גבוהה מאוד, יכולת למידה גבוהה, יצירתי מאוד, אוהב אנשים מסביבו, יכול להיגרר רק כדי לרצות. יש עליו שמירה.

יהודה - ילד זה יהיה יצירתי מאוד, אוהב להיות בחברה צעירה, ידיים טובות, בעל נתינה גבוהה, מצד אחד זקוק לחופש וריגושים ומצד שני יחפש את המשפחתיות. בעל יכולת להביא חידושים לעולם. אדם שינסה לפשר בין אנשים למרות שלפעמים יחפש את ה"מלחמות הקטנות". ילד זה יהיה זקוק שידעו שהוא באזור.

יהב - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, חושב הרבה על כספים, פועל על פי האינסטינקט, חד מאוד, יכול לעשות הרבה דברים ולכן יש לכוונו מגיל צעיר, קשור מאוד לסמכויות, יש לו יכולת להוביל מהלכים, תמיד ירצה להוביל ולהנהיג, יש בו רגישות מסוימת, זקוק שידעו שהוא נימצא, יחפש את הפרסום.

יהונדב - ילד זה ירצה להיות במרכז, יחפש את החופש והריגושים, זקוק שאנשים ידעו שהוא בסביבה, קושי להתחייב, יחפש לחיות "על הקצה", הפרסום יהיה סביבו, בעל נוכחות. יהיה בעל רעיונות רבים ויכולת הובלה, מידי פעם יחפש את הריב הקטן, משיכה לשונה ולניסתר, בעל דימיון מפותח, רגישות גבוהה.

יהונתן - ילד זה ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש ללמדו להתמקד, ילד זה יהיה אנרגטי ובעל יצרים, משיכה לסמכויות ולכספים. אדם שינסה הרבה דברים בחייו ולא יסתפק במה שיש לו, יהיה לו קשה להתחייב למערכת יחסים ארוכה. תמיד יראה נוכחות, יחפש את המריבות הקטנות, למרות שהוא יהיה ילד שמחפש את השינויים יהיה בו גם את הרצון ליציבות.

יהורם - ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, הגיע לעולם כדי להראות לנו דרכים להתנהלות טובה. בעל יכולת להביא חידושים, חרוץ מאוד ועיקש לדרכו, זקוק לפרסום והכרה, רגישות פנימית גבוהה, רגליים על הקרקע למרות שזקוק גם לשינויים וריגושים. מתאים לו לעבוד בהעברת מסרים, פוליטיקה, זמר.

יהושוע - ילד זה לא יאהב שיגידו לו מה לעשות ולכן ישאף להיות עצמאי, בעל אגו גבוה, מעריך כל עבודה שיתנו לו. בעל יכולת הבאת חידושים, כח רצון. ילד זה יהי רכושן, עקשן, יחפש את הקריירה. ילד זה בד"כ ישיג את מטרותיו בנחישות ובחריצות. תהיה לו עזרה מלמעלה.

יהל - ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, הגיע לעולם כדי להראות לנו דרכים להתנהלות טובה. בעל יכולת להביא חידושים. בעל יכולת למידה גבוהה, נדיב ואינטלקטואל. בפנימיות שלו יהיה זקוק לפרסום, יהיה לו את האור והידע, הארה וההבנה. מתאים לו לעבוד מורה, מדריך או אפילו זמר.

יהלי - ילד זה יהיה מחויב לקדוש ברוך הוא. ילד זה יביא חידושים, יהיה בעל רעיונות, דייקן וחרוץ. בעל חוש אסטתי גבוה. ילד זה ישאף להיות עצמאי בחייו, ידע להיות עוקצני. בעל יכולת למידה גבוהה, זקוק לפרסום סביבו. בא לעולם כדי להאיר ולהסביר לנו דברים לא מובנים.

יואב - ילד זה יהיה בעל חשיבה לוגית, יהיה קשור להוריו, יהיה בעל מראה נשי במקצת, תהיה עליו שמירה. ילד בעל חשיבה קונקרטית ולוגית, ילד בעל רעיונות חדשים, דייקן וחרוץ. ילד זה לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות.

יואל - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, קשור מאוד למשפחתו, יכולת כתיבה גבוהה, יצירתיות. יכולת להוביל ולהנהיג, הבאת רעיונות חדשים לעולם, יכולת למידה גבוהה, ינסה לפשר בין אנשים.

יואש - ילד זה יהיה בו מין הקדושה, אדם שבד"כ משיג את מטרותיו, יש בו הרבה עוצמה. רגישות גבוהה, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל יכולת הובלה. ילד שחושב הרבה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. בעל יכולת כתיבה גבוהה.

יובב - ילד זה יהיה בעל מראה נשי במקצת, רגישות מאוד גבוהה, קשור מאוד להוריו ולביתו. ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם. דימיון מפותח. ינסה לפשר בין אנשים, נמנע מעימותים.

יובל - ילד זה יהיה מאוד יצירתי, ידיים טובות, רגישות פנימית גבוהה, בעל יכולת הובלה, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, בעל יכולת לפשר בין אנשים, ינסה להימנע מעימותים. אוהב להיות בחברת אנשים, יעשה דברים בשביל החבר'ה.

יוגב - ילד זה יהיה בעל ידיים טובות, יהיה לו שפע רוחני וחומרי, צריך להיזהר מהיגררות כדי להרשים את החבר'ה, יצירתי ויכולת כתיבה גבוהה. בעל נתינה גבוהה, ילד שינסה להגיע לפשרות.

יוחאי - ילד זה יהיה בעל אנרגיות גבוהות מאוד, יחשוב שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש צורך לדעת לכוונו כבר מגיל צעיר, ישאף לסמכויות ולהנהגה. איש צבא בנפשו. אגו גבוה, קושי לקבל הוראות ולכן ישאף להיות עצמאי. יצרים חזקים ושאיפה לעשות כסף במהירות. עובד על פי איסוף נתונים.

יוחנן - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה חזקה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני, חייב את השקט והפינה כדי להטעין מצברים. זקוק להרבה חופש וריגושים, קושי להתמקד, משיכה למיסטיקה ולדברים שונים ומוזרים.

יונה - ילד זה יהיה עם הרבה כח ועוצמה, הרבה יצרים וסמכויות, זקוק להרבה חופש וריגושים בחייו, קושי להתחייב, זקוק לפרסום, בעל נוכחות גבוהה, ינהל את חייו על מנת להיות במרכז הבמה. ישאף לעצמאות ולניהול גבוה.

יונתן - ילד זה יהיה יצירתי ובעל נתינה גבוהה, חיוך קבוע על פניו, מצד אחד יחפש את החופש והתנועה ומצד שני יהיה קשור לביתו. זקוק לפרסום, בעל נוכחות, בעל יכולת להביא רעיונות חדשים לעולם. בעל יכולת ביצועים גבוהה, יכולת לתכנן מהלכים ברמה גבוהה.

יוסי - ילד זה זקוק להרבה חופש בחייו, יהיה הרבה בתנועה. יחפש את הפרסום, צריך שידעו שהוא בסביבה, אימפולסבי, עוקצני במקצת, קשה לו להישאר במקום אחד, בעל נוכחות, יהיה לו חוש לצדק. הרבה פעמים דברים יתעכבו אצלו ללא סיבה נראית לעין.

יורם - ילד זה ישים לב לכל פרט ופרט, יכולת ניתוחית ברמה גבוהה, פרפקציוניסטים ובעלי עקרונות, יחפש את היציבות, בעל יכולת להביא חידושים לעולם, יכולת להוביל ולהנהיג, תהיה עליו שמירה למעלה. יהיה מחויב לקדוש ברוך הוא. רגישות פנימית גבוהה, מחויב למשפחתו. יכולת לפשט דברים ברמה גבוהה. בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה. תהיה לו גם תכונה אימהית.

יותם - ילד זה יהיה משפחתי והרמוני, יחפש את הפשרה, יעזור לאנשים להגיע להסכמות, יחפש את היציבות והבית. יכולת לפשט דברים ברמה גבוהה. בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה. יהיה לו גם תכונה אימהית. בעל יכולת אנליטית ברמה גבוהה. חרוץ ומסודר.

יזהר - ילד זה ישים את משפחתו בראש מעייניו, אנרגטי מאוד, זקוק לשינויים בחייו. בעל רגישות גבוהה, בפנימיות שלו יחפש את החופש והפרסום. בעל יכול התחדשות, דייקן ומסודר.

יחזקאל - ילד זה יהיה בעל ידיים טובות לעשייה, יצירתי מאוד, אוהב להיות בחברת אנשים, יצרי מאוד, שאיפה מהירה להשיג את מטרותיו, בעל יכולת הנהגה גבוהה, יחפש את החופש והפרסום, אוהב לפנק ולהתפנק.

יחיאל - ילד זה יהיה זקוק לחופש ולתנועה, בעל נוכחות גבוהה, יכולת הובלה, איש צבא באופיו. בעל יכולת למידה גבוהה, אינטלקטואל בנפשו. ילד זה יוכל להביא רעיונות חדשים לעולם, דייקן וחרוץ.

ים - ילד זה יחפש את התנועה והריגושים בחייו, בעל נוכחות . זקוק שידעו שהוא נימצא בסביבה. למרות הרצון שלו "להשתגע" יהיה בו הצד שישאיר אותו עם הרגליים על הקרקע. יכולת הובלה והבאת רעיונות חדשים לעולם.

ינאי- ילד זה יהיה אנרגטי, ירגיש שהוא מסוגל לעשות הכל ולכן יש לכוונו מגיל צעיר, הרבה יצרים וסמכויות, אופי של איש צבא, ישאף להוביל מהלכים, הבאת רעיונות חדשים לעולם, עוקצני במיקצת, יכולת תכנון ברמה גבוהה, דייקן וחרוץ.

ינון - ילד זה יהיה עם הרבה כח ועוצמה, הרבה יצרים וסמכויות, זקוק להרבה חופש וריגושים בחייו, קושי להתחייב, זקוק לפרסום, בעל נוכחות גבוהה, ינהל את חייו על מנת להיות במרכז הבמה. ישאף לעצמאות ולניהול גבוה.

יניב - ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, בא לעולם כדי להנחות אותנו וללמדנו דרכים טובות יותר. בעל אינטואיציה טובה, יכולת להביא חידושים לעולם. זקוק להרבה חופש בפנימיות שלו. בעל רגישות גבוהה.

יניר - ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, בא לעולם כדי להנחות אותנו וללמדנו דרכים טובות יותר. בעל אינטואיציה טובה, יכולת להביא חידושים לעולם. זקוק להרבה חופש בפנימיות שלו. בעל רגישות גבוהה. בעל יכולת הובלה וכח מנהיגות.

יעקב - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, מחובר חזק לצד הנשי, רכושן, בעל אמביציה גבוהה, יכולת הנהגה והובלה. יהיה מאוד פרקטי ומיני.

יער - ילד זה לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות, אסתטי מאוד, חרוץ מאוד, ישאף לעצמאות ולניהול מגיל צעיר, יכולת להביא חידושים לעולם, בעל אמביציה גבוהה.

יפרח - ילד זה לא יאהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, חשיבה לוגית. אוסף נתונים לפני שמגיע למסקנות. שאיפה לסמכויות ולכספים. רדיפה אחר התענוג והפאר. יכולת העברת מסרים גבוהה.

יפת - ילד זה ישים לב לכל פרט ופרט, יכולת ניתוחית ברמה גבוהה, פרפקציוניסטים ובעלי עקרונות, יחפש את היציבות, בעל יכולת להביא חידושים לעולם, יכולת להוביל ולהנהיג, תהיה עליו שמירה למעלה. יהיה מחויב לקדוש ברוך הוא. רגישות פנימית גבוהה, מחויב למשפחתו. אנליטי.

יצחק - ילד זה ישאף להוביל, ילד זה יחפש את הצדק והאמת. אגו גבוה. פגיע מאוד. פרקטי מאוד, מאמין במה שהוא רואה. לא אוהב שאומרים לו מה לעשות, אסתטי.

יקיר - ילד זה זקוק להרבה חופש בחייו, יהיה הרבה בתנועה. יחפש את הפרסום, צריך שידעו שהוא בסביבה, אימפולסבי, עוקצני במקצת, קשה לו להישאר במקום אחד, בעל נוכחות, רגישות גבוהה, רכושני ופרקטי.

ירדן - ילד זה יהיה יצירתי ובעל נתינה גבוהה, חיוך קבוע על פניו, מצד אחד יחפש את החופש והתנועה ומצד שני יהיה קשור לביתו. יחפש את המריבות הקטנות.

ירון - ילד זה יחפש את התנועה והחופש, יעשה הרבה שינויים בחייו, בעל יכולת להביא חידושים לעולם. מצד אחד משפחתי ומצד שני זקוק לחופש. רגישות גבוהה מאוד בפנימיותו.

יריב - ילד זה ישים את משפחתו בראש מעייניו, הרמוני ומסתדר עם כולם. רגישות גבוהה מאוד, מראה נשי במקצת, חושב הרבה. עוקצני במקצת. אוהב חידושים.

ירין - ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, בא לעולם כדי להנחות אותנו וללמדנו דרכים טובות יותר. בעל אינטואיציה טובה, יכולת להביא חידושים לעולם. זקוק להרבה חופש. יהיה עוקצני במקצת,

ישי - ילד זה תהיה עליו שמירה, בד"כ יצליח להגשים את עצמו, עוקצני במקצת. יחפש את הפרסום סביבו. בעל נוכחות וזקוק שידעו שהוא בסביבה. בעל נתינה גבוהה, אוהב להיות בחברת אנשים.

ישראל - ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, חרוץ מאוד, נתינה גבוהה מאוד, תהיה עליו שמירה, יכולת למידה גבוהה, יצירתי ובעל ידיים טובות, יכולת להוביל ולהנהיג. בעלי רגישות גבוהה. יכולת הבאת רעיונות חדשים לעולם.

יששכר - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. תהיה עליו שמירה גבוהה. יצירתי, יכולת כתיבה גבוהה, כנה וישר. חייב לדאוג לתזונה נכונה.

יתיר - ילד זה יהיה עם הרבה כח ועוצמה, הרבה יצרים וסמכויות, אנרגטי מאוד, עיקש לדרכו, אנליטי מאוד, יכולת הובלה, איש צבא באופיו. זקוק ליציבות ולבית מסודר.

 

 

שמות שמתחילים באות כ....כהנא - ילד זה יהיה נחוש מאוד במעשיו, ביקורתי מאוד, יכולת ניתוחית מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה. חשיבה אנליטית וקונקרטית. שום דבר לא בורח לו מהעיניים. יהיה לו את הכח להצלה, כנות ויושר. ילד שאוהב להיות במרכז העיניינים. ילד שצריך לדאוג לתזונה נכונה. ילד זה למרות שינסה להישאר עם הרגליים על הקרקע יחפש גם את הריגושים והפרסום בחייו. תמיד ירצה שאנשים ידעו שהוא בסביבה.


כוכב -
ילד זה דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, יצירתי מאוד ובעל נתינה גבוהה מאוד, בעל רגישות גבוהה, חשיבה מרובה. יכולת כתיבה גבוהה. יהיה לו כח להצלחה, אוהב להיות במרכז העיניינים, זקוק לתזונה נכונה. רגישות גבוהה, ינסה לפשר בין אנשים. משפחתי ושומע לדעות הוריו.

כנען - ילד זה לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, ירצה הרבה חופש, יחפש ריגושים בחייו, צריך להתרחק מהימורים. זקוק לפרסום מסביבו. שאפתן, רכושן ומלא באמביציה. בעל יכולת גבוהה לתכנן מהלכים קדימה.

כפיר - ילד זה יהיה נחוש מאוד במעשיו, ביקורתי מאוד, יכולת ניתוחית מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה. חשיבה אנליטית וקונקרטית. שום דבר לא בורח לו מהעיניים. יהיה לו את הכח להצלה, כנות ויושר. ילד זה יהיה סמכותי ודומיננטי. בפנימיות שלו יחפש את התענוג והפאר.

כרמי - ילד זה יהיה בעל יכולת העברת מסרים גבוהה, בא לעולם להראות לנו דרך טובה יותר. רגליים על הקרקע, אינטואיציה חזקה. רגישות מאוד גבוהה, עקשן לדרכו.

כרמל - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא בסביבה של מצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. חשיבה מרובה, יכולת כתיבה ברמה גבוהה. ילד זה יהיה כנה וישר.

כתר - ילד זה ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו במעשיו מגיל צעיר, ישאף להשיג הכל מהר כאן ועכשיו. יהיה לו את הכח להצלה, כנה וישר. עקשנות פנימית גבוהה, יחפש את היציבות והביתיות. ילד זה יהיה חסר מנוחה.

 

 

שמות שמתחילים באות ל.....


לב -
ילד זה צריך אוויר וחופש, זקוק למרחבים ושינויים בחייו, קושי להתחייב, בעל נוכחות, פרסומי, תמיד ידאג שידעו שהוא בסביבה. ילד זה יחפש את השונה והמוזר, ילך על הקצה כדי להרגיש את הריגושים. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה קשור להוריו, בעל רגישות.

לביא - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני וכושר איבחון גבוה, חייב את השקט והפינה על מנת ל"טעון מצברים". תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה קשור להוריו, בעל רגישות. בעל יכולת הובלת רעיונות חדשים לידי ביצוע.

להב - ילד זה יהיה בעל אגו גבוה ולכן לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות, ישאף לניהול ועצמאות מגיל צעיר. חשיבתו מבוססת על לוגיקה ואיסוף נתונים. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה קשור להוריו, בעל רגישות. בפנימיות של יהיה לו את ההארה והידע.

לוטם - ילד זה יהיה פרפקציוניסט, ביקורת מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה, נחוש מאוד לדרכו, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים. בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר, תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה קשור להוריו, בעל רגישות. ינסה לחבר בין אנשים, יש בו את המרץ והכח להצלה, הגנה אינסופית, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד, תהיה לו תכונה אימהית. שאיפתו להיות במרכז, רוחב לב ודחף להישגיות. בעל גאווה והתעוזה לשליטה.

לוטן - ילד זה צריך אוויר וחופש, זקוק למרחבים ושינויים בחייו, קושי להתחייב, בעל נוכחות, פרסומי, תמיד ידאג שידעו שהוא בסביבה. ילד זה יחפש את השונה והמוזר, ילך על הקצה כדי להרגיש את הריגושים. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. ינסה לחבר בין אנשים. שאיפתו להיות במרכז, רוחב לב ודחף להישגיות. בעל גאווה והתעוזה לשליטה. בעל כושר תיכנון גבוה, משיכה לניסתר ולמיסטיקה.

לוי - ילד זה יהיה בעל אגו גבוה ולכן לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות, ישאף לניהול ועצמאות מגיל צעיר. חשיבתו מבוססת על לוגיקה ואיסוף נתונים. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. ינסה לחבר בין אנשים. יכולת להוציא מהלכים לפועל.

לי - ילד זה יהיה פרפקציוניסט, ביקורת מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה, נחוש מאוד לדרכו, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים. בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר, תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה בעל רעיונות, כח, דייקנות וחריצות.

ליאב - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני וכושר איבחון גבוה, חייב את השקט והפינה על מנת ל"טעון מצברים". תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יהיה קשור להוריו, בעל רגישות. בעל יכולת הובלת רעיונות חדשים לידי ביצוע. יהיה בעל חשיבה קונקרטית ומאוזן.

ליאון - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני וכושר איבחון גבוה, חייב את השקט והפינה על מנת ל"טעון מצברים". תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. בעל יכולת הובלת רעיונות חדשים לידי ביצוע. יהיה בעל חשיבה קונקרטית ומאוזן. ינסה לחבר בין אנשים, משיכה לניסתר ומיסטיקה.

ליאור - ילד זה יהיה פרפקציוניסט, ביקורת מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה, נחוש מאוד לדרכו, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים. בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר, תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. ינסה לחבר בין אנשים, יהיה בעל חשיבה קונקרטית ומאוזנת. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה.

ליאל - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, יחשוב שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו כבר מגיל צעיר, ראייתו חומרית, יצרי ויחפש להשיג סמכויות במהירות. צריך להיות בפעילות מתמדת. יהיה נדיב ומתחשב, משכיל ואינטלקטואל. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. צריך להיזהר מקלות דעת.

ליאם - ילד זה בא לעולם על מנת להדריך אותנו לדרך טובה יותר, ימשך ליופי ולהרמוניה. יהיה נדיב ומתחשב, משכיל ואינטלקטואל. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. בעל אינטואיציה טובה. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. יש בו את המרץ והכח להצלה, הגנה אינסופית, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד, תהיה לו תכונה אימהית.

לידור - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני וכושר איבחון גבוה, חייב את השקט והפינה על מנת ל"טעון מצברים". תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. בעל יכולת הובלת רעיונות חדשים לידי ביצוע. יחפש את המריבות הקטנות, ינסה לחבר בין אנשים.

ליעד - ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומסתדר עם כולם. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יחפש את המריבות הקטנות, צריך להיזהר מהפסדי כספים. בפנימיותו יהיה שאפתן, רוחני, רכושנות ועקשנות.

לירוי - ילד זה יהיה פרפקציוניסט, ביקורת מאוד גבוהה, יכול לצפות מהלכים קדימה, נחוש מאוד לדרכו, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים. בעל כושר אילתור ויש לו תשובה לכל דבר, תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. ינסה לחבר בין אנשים, יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. יהיה עוקצני במקצת.

לירון - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, יחשוב שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו כבר מגיל צעיר, ראייתו חומרית, יצרי ויחפש להשיג סמכויות במהירות. צריך להיות בפעילות מתמדת. יהיה נדיב ומתחשב, משכיל ואינטלקטואל. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה. ינסה לחבר בין אנשים, משיכה לניסתר ומיסטיקה.

לירם - ילד זה חשיבתו תהיה על פי איסוף נתונים, עיקש לדרכו ולדיעותיו, יכולת הנהגה, אגו גבוה, ישאף תמיד לעצמאות ולניהול. תהיה בו מן הנדיבות וההתחשבות, יהיה בו את המרץ והכח להצלה, הגנה אינסופית, בעל אינטואיציה גבוהה, בפנימיות שלו רגיש ויצירתי. יכולת הבאת רעיונות לידי מעשה, בעל אסתטיקה גבוהה.

לירן - ילד זה יהיה רגיש מאוד ובעל דימיון מפותח, פנטזיונר, יכולת כתיבה ברמה גבוהה מאוד, יהיה נדיב ומתחשב, צריך להיזהר מהידבקות במחלות, כדאי לו לפעול בזוג. יכולת הובלת מהלכים לידי פעולה.

לניר - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, יהיה במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות במחלות, חושב הרבה מאוד, יהיה נדיב ומתחשב, משכיל ואינטלקטואל. יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, משיכה לשונה ולניסתר.

לפיד - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, מאוד רוחני וכושר איבחון גבוה, חייב את השקט והפינה על מנת ל"טעון מצברים". תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. בעל יכולת הובלת רעיונות חדשים לידי ביצוע. יחפש את המריבות הקטנות, יחפש את העונג והפאר במהירות.

לשם - ילד זה יהיה בעל אגו גבוה ולכן לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות, ישאף לניהול ועצמאות מגיל צעיר. חשיבתו מבוססת על לוגיקה ואיסוף נתונים. תהיה לו את הנדיבות וההתחשבות, יהיה משכיל ואינטלקטואל. יש בו את המרץ והכח להצלה, הגנה אינסופית, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד, תהיה לו תכונה אימהית. בפנימיות שלו יהיה לו כח להשיג את מטרותיו.

 שמות שמתחילים באות מ....


מאור -
ילד זה ישים לב לכל פרט ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, ביקורתי מאוד, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, פרפקציוניסט, עינייני מאוד, בעל עקרונות, חשיבה אנליטית, רגליים על הקרקע, לא מתלהב. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יחפש את האיזון, יכולת העברת רעיונות לידי מעשה, משמעת עצמית גבוהה, ינסה לחבר בין אנשים.

מאי - ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומתחשב, ינסה לחבר בין אנשים, מכבד כל אדם ללא קשר למעמדו, שירותי באופיו, בנושאים הקשורים למשפחה יהיה קנאי. יחפש את האיזון בחייו, חרוץ ודייקן. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד.

מאיר - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו חומרית ויצרית, צריך להיות בתנועה מתמדת, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, יהיה פזיז בחשיבתו, סמכותי בהתנהלותו. יחפש את האיזון בחייו, חרוץ ודייקן. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלה רעיונות והוצאתם לפועל.

מגל - ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יכבד כל עבודה, חרוץ מאוד, משיכה ליופי ואסתטיקה, מאוד עיקש לדרכו ולדיעותיו. נדיב ומתחשב, שמירה פנימית גבוהה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד.

מגן - ילד זה יהיה עם חיוך על הפנים, אוהב להיות בחברת אנשים, אוהב לעזור ולשמח אנשים, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד"כ מצליחים לבטא את כישוריהם, רומנטי ומתחשב, נתינה גבוהה וכושר התנדבות גבוה. שמירה פנימית גבוהה, יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולשונה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד.

מואב - ילד זה ישים לב לכל פרט ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, ביקורתי מאוד, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, פרפקציוניסט, עינייני מאוד, בעל עקרונות, חשיבה אנליטית, רגליים על הקרקע, לא מתלהב. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יחפש את האיזון, רגישות גבוהה וקשר טוב עם משפחתו, משמעת עצמית גבוהה, ינסה לחבר בין אנשים.

מורדכי - ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יכבד כל עבודה, חרוץ מאוד, משיכה ליופי ואסתטיקה, מאוד עיקש לדרכו ולדיעותיו. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, אוהב להיות במרכז העיניינים, צריך להקפיד בתזונה.

מידד - ילד זה ישים לב לכל פרט ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, ביקורתי מאוד, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, פרפקציוניסט, עינייני מאוד, בעל עקרונות, חשיבה אנליטית, רגליים על הקרקע, לא מתלהב. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יחפש את האינטריגות עם האנשים מסביבו, קשה לו להתפשר, צריך להיזהר מהפסדי כספים.

מידן - ילד זה יהיה תקשורתי, זקוק לריגושים, קשה לו להתחייב, ינסה הרבה דברים בחייו, צריך להיזהר לא להיסחף יתר על המידה, בעל נוכחות, צריך שידעו שהוא בסביבה, משתעמם מהר וצריך שינויים, אוהב מקומות פתוחים. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יחפש את האינטריגות עם האנשים מסביבו, משיכה למיסטיקה ולשונה.

מיכאל - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, ניפגע מהר, זקוק לזוגיות קבועה אך זה לא מגיע לו בקלות. נדיב ומתחשב, בעל יכולת לימודית גבוהה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, אוהב להיות במרכז העיניינים, צריך להקפיד בתזונה.

מיכה - ילד זה יהיה עם חיוך על הפנים, אוהב להיות בחברת אנשים, אוהב לעזור ולשמח אנשים, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד"כ מצליחים לבטא את כישוריהם, רומנטי ומתחשב, נתינה גבוהה וכושר התנדבות גבוה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יהיה בו את האור והידע, רוצה להיות במרכז הדברים, צריך להקפיד בתזונה, חרוץ ודייקן.

מירום - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו חומרית ויצרית, צריך להיות בתנועה מתמדת, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, יהיה פזיז בחשיבתו, סמכותי בהתנהלותו. יחפש את האיזון בחייו, חרוץ ודייקן. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלה רעיונות והוצאתם לפועל. ינסה לחבר בין אנשים, יכולת להנהיג.

מירון - ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהראות לנו דרך טובה יותר לחיות, בעל אינטואיציה חזקה, משיכה ליופי ולהרמוניה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלה רעיונות והוצאתם לפועל. ינסה לחבר בין אנשים, יכולת להנהיג. משיכה למיסטיקה ולניסתר.

מיתר - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, ניפגע מהר, זקוק לזוגיות קבועה אך זה לא מגיע לו בקלות. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את היציבות והמשפחה, מחובר לתת מודע שלו, יכולת הובלה והנהגה.

מלאך - ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יכבד כל עבודה, חרוץ מאוד, משיכה ליופי ואסתטיקה, מאוד עיקש לדרכו ולדיעותיו. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. אוהב להיות במרכז העיניינים, צריך להקפיד בתזונה.

מלאכי - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, ניפגע מהר, זקוק לזוגיות קבועה אך זה לא מגיע לו בקלות. נדיב ומתחשב, בעל יכולת לימודית גבוהה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, אוהב להיות במרכז העיניינים, צריך להקפיד בתזונה.

מנור - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו חומרית ויצרית, צריך להיות בתנועה מתמדת, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, יהיה פזיז בחשיבתו, סמכותי בהתנהלותו. יחפש את האיזון בחייו, חרוץ ודייקן. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלה רעיונות והוצאתם לפועל. ינסה לחבר בין אנשים, יכולת להנהיג. ימשך לניסתר ולשונה.

מנחם - ילד זה יהיה עם חיוך על הפנים, אוהב להיות בחברת אנשים, אוהב לעזור ולשמח אנשים, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד"כ מצליחים לבטא את כישוריהם, רומנטי ומתחשב, נתינה גבוהה וכושר התנדבות גבוה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. משיכה למיסטיקה ולניסתר, ישים דגש על העולם הזה.

מנשה - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו חומרית ויצרית, צריך להיות בתנועה מתמדת, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, יהיה פזיז בחשיבתו, סמכותי בהתנהלותו. יחפש את האיזון בחייו, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. ימשך לניסתר ולשונה. יהיה בו את האור וההארה, זקוק לחופש ולתנועה. תהיה עליו שמירה.

מעגן - ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יכבד כל עבודה, חרוץ מאוד, משיכה ליופי ואסתטיקה, מאוד עיקש לדרכו ולדיעותיו. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. ימשך לשונה ולניסתר, משמעת עצמית גבוהה, רכושנות ואמביציה גבוהה, תהיה עליו שמירה.

מעוז - ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומתחשב, ינסה לחבר בין אנשים, מכבד כל אדם ללא קשר למעמדו, שירותי באופיו, בנושאים הקשורים למשפחה יהיה קנאי. יחפש את האיזון בחייו, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. משמעת עצמית גבוהה, רכושנות ואמביציה גבוהה,

מעיין - ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהראות לנו דרך טובה יותר לחיות, בעל אינטואיציה חזקה, משיכה ליופי ולהרמוניה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. בעל יכולת הובלה רעיונות והוצאתם לפועל, משיכה למיסטיקה ולניסתר. עוקצני במקצת, משמעת עצמית גבוהה, רכושנות ואמביציה גבוהה,

מצליח - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, הרבה פעמית יחפש להיות לבד, חשיבה שונה משל האחר מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה מרובה כדי ל"טעון מצברים", בעל יכולות רוחניות גבוהות וכושר ניתוח גבוה. ישים דגש על העולם הזה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. נדיב ומתחשב, ישלב בין השליטה, הצדק והאידיאלים שלו.

מקס - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, ניפגע מהר, זקוק לזוגיות קבועה אך זה לא מגיע לו בקלות, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. פרקטי, רכושני ומיני, חוש לצדק ואהבת החופש, הרבה פעמים ירגיש מעוכב.

מקסים - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, הרבה פעמית יחפש להיות לבד, חשיבה שונה משל האחר מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה מרובה כדי ל"טעון מצברים", בעל יכולות רוחניות גבוהות וכושר ניתוח גבוה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. פרקטי, רכושני ומיני, חוש לצדק ואהבת החופש, הרבה פעמים ירגיש מעוכב.

מרסל - ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומתחשב, ינסה לחבר בין אנשים, מכבד כל אדם ללא קשר למעמדו, שירותי באופיו, בנושאים הקשורים למשפחה יהיה קנאי. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. נדיב ומתחשב, נתינה גבוהה, יכולת הובלה, חוש לצדק ואהבת החופש, הרבה פעמים ירגיש מעוכב.

משגב - ילד זה יהיה עם חיוך על הפנים, אוהב להיות בחברת אנשים, אוהב לעזור ולשמח אנשים, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד"כ מצליחים לבטא את כישוריהם, רומנטי ומתחשב, נתינה גבוהה וכושר התנדבות גבוה. שמירה פנימית גבוהה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. רגישות גבוהה וקשור למשפחתו.

משה - ילד זה יהיה עם חיוך על הפנים, אוהב להיות בחברת אנשים, אוהב לעזור ולשמח אנשים, דברים מסתדרים לו בדקה ה 90, בד"כ מצליחים לבטא את כישוריהם, רומנטי ומתחשב, נתינה גבוהה וכושר התנדבות גבוה. שמירה פנימית גבוהה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. צריך להיות בתנועה.

מתן - ילד זה ישים לב לכל פרט ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, ביקורתי מאוד, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, פרפקציוניסט, עינייני מאוד, בעל עקרונות, חשיבה אנליטית, רגליים על הקרקע, לא מתלהב. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. יחפש את היציבות ויהיה מחובר לתת מודע שלו, ימשך לשונה ולניסתר.

מתנאל - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו חומרית ויצרית, צריך להיות בתנועה מתמדת, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, יהיה פזיז בחשיבתו, סמכותי בהתנהלותו, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד. ימשך לניסתר ולשונה. נדיב ומתחשב, יחפש את היציבות והמשפחה, יהיה מחובר לתת מודע שלו.

 

 רוצים לקבל ניתוח נומרולוגי אישי ומקצועי מצליל בלי לצאת מהבית? התקשרו עכשיו ל 072-3401003שלוחה 48 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.אולי יעניין אותך גם:

פירוש שמות לבנים חלק ראשון מא' עד ט'

פירוש שמות לבנות - חלק ראשון מא' עד י'

פירוש שמות לבנות חלק שני מכ' - מ'

פירוש חלומות לבנות חלק שלישי מנ' עד צ'

פירוש חלומות לבנות חלק רביעי מק' עד ת'

שינוי והוספת שמות מאת רנה רז גילו

חשיבות תאריך הלידה והשם בנומרולוגיה

 

 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי