אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מה אומרים עלינו המספרים בשם הפרטי שלנו ?

מה אומרים עלינו המספרים בשם הפרטי שלנו ?

 

מאת: אמנון סער

 

 

מה אומרים על אדם רע במיוחד שנפטר והלך לעולם שכולו טוב? בואו ניקח לדוגמה את סדאם חוסיין, נהמן הרשע  והיטלר - אנחנו מיד מדביקים לשמותיהם גם את הביטוי "יימח שמו וזכרו". לעומת זאת, כשאנחנו רוצים להנציח מקום לעד אנחנו קוראים לו "יד ושם". על אדם שאנחנו מעריכים אומרים: "יש לו שם טוב " וכן "שמו הולך לפניו" ולסיכום, אנחנו מסכימים ש "טוב שם משמן טוב".

 

היהדות בכלל והקבלה בפרט נתנו משקל רב למשמעות השמות. כבר בתנ"ך מצאנו מגוון רב של שמות וכן פירושים ומשמעויות שניתנו להם. הראייה הנומרולוגית גורסת כי שמו של האדם ושם משפחתו מעידים על תכונותיו הבולטות המתאימות להתנהלותו בחיים, בעיקר במישור הזוגי ובמישור העסקי.

 

אנחנו מכירים מגוון רחב של בני אדם סביבנו. כל אדם הוא עולם ומלואו ולכל אדם מספר תכונות המייחדות אותו ומאפיינות את אישיותו והתנהגותו. כך למשל, אנו פוגשים את הטיפוס האנרגטי אשר שואף כל חייו להגיע למעמד, להיות עשיר, להיות מפורסם ,אלו האנשים שסך הכל שמם הפרטי = 8 . המספר הזה הינו התדר בו הם פועלים, לדוגמא השם ניסים =4+1+6+1+5=17=8 .סביר מאד שניסים יהיה עצמאי שמגלגל המון כסף או בסביבתיות היכולה להשתלב עם קידום כמו בנק. אנו מכירים גם את האנשים החומריים ,הביקורתיים ,אלו שיורדים לפרטים ,העקשנים ,הפדנטים אלו שייכים למספר 4 לדוגמא : רחל =3+8+2=13=4 .סביר מאד שרחל תעסוק בתחומים הקשורים למבנים כגון מנהלת משרד נדל"ן וכו'. ניסים ורחל בדוגמא שלנו יתנהגו בצורה שהם מתנהגים, מפני שאלו השמות שלהם.

אם יקראו לרחל רחלי אזי היא תהיה מספר 5 ותתנהג בצורה שונה לגמרי מרחל. רחלי תהיה אשה משוחררת האוהבת חופש ומרחב וסביר שתעבוד בשיווק ומכירה. בצורה זו ניתן להכיר תכונות אנשים ולדבר בשפתם או לכוון אותם לתחומי עיסוק מתאימים או לתחומים אחרים – לדוגמא, אפשר למשל לייעץ לאשה ששם בעלה דוד (=5) לקרוא לו דודי (= 6) כיוון שדודי ידבר וינהג בדרך משפחתית . אם תרצו דוגמא מפורסמת ,אפשר לדבר על הזמרת ריטה (8) – אנרגטית , עשירה ,שאפתנית.

 

לעתים קרובות אני נשאל אם יש מספרים רעים או טובים המשפיעים על האדם. אז התשובה היא שאין באמת דבר כזה . על פי המשפט "הכל צפוי והרשות נתונה" יש לאדם את הבחירה איך להתנהג ומה לעשות. אדם בשם יצחק (=1 ) הינו אדם עצמאי ,מוביל ,מנהיג שלא אוהב לקבל מרות ויהיה מנהל ,מנכ"ל או עצמאי. הוא יכול להיות מנכ"ל אנושי ,מבין ,צנוע והוא עלול להיות מנכ"ל עריץ ,שתלטן ,אגואיסט .כמובן שיש קשר גם למספר הפעמים שהמספר 1 מופיע סביבו.

כדי להעמיד דברים בפורפורציה, נציין כי ישנם עוד מספרים המקיפים את האדם ואותם אפשר למצוא בשם המשפחה ובתאריך הלידה. גם להם יש מקום בתכונות והם גם גורמים לכך שהאדם אינו חד ממדי .רוצים לקבל ניתוח נומרולוגי/אסטרולוגי/קבלי  אישי ומקצועי מצליל בלי לצאת מהבית? התקשרו עכשיו ל 
072-3401003שלוחה 48 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.


 

 

 

אולי יעניין אותך גם:

 

פירוש שמות לבנים חלק ראשון מא' עד ט'

פירוש שמות לבנים חלק שני מי' עד מ'

פירש שמות לבנים חלק שלישי מנ' עד פ'

פירוש שמות לבנות - חלק ראשון מא' עד י'

פירוש שמות לבנות חלק שני מכ' - מ'

פירוש חלומות לבנות חלק שלישי מנ' עד צ'

פירוש חלומות לבנות חלק רביעי מק' עד ת'

שינוי והוספת שמות מאת רנה רז גילו

חשיבות תאריך הלידה והשם בנומרולוגיה

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי