אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
סוד האותיות מהקבלה ...

סוד האותיות מהקבלה ...

 

האות הראשונה בשמכם מייצגת חלק נכבד מתכונות האופי שלכם .... האותיות ככוכבים הן. 

ראית אותן מרחוק  ראית אותן כנקודות אור זעירות. התקרב אל הכוכב.  ככל שתתקרב אליו יותר תגלה את עוצמתו וגודלו המדהים וזכית בהתפעלות  הנשמה... ככל שנהיה קרובים אל המקור של עצמת האות כך נזכה לקבל את המושגים  החיוביים הנובעים ממנה. כמו מים טהורים וזכים הנמצאים בבקעת המעין.

 

האות א
א מלשון אלוף אדם זה יצעד לעבר המטרה אדם חכם יכולת נתינה ורחמים שואפים להגיע לפסגה רוחנית ומשפיע על הסובבים אותו קשה לו במסגרות מקובעות ונוקשות.

 

 

 

האות ב
אנשים שאוהבים את הבית והמשפחה אוהבים מסגרות קפדנים מסודרים יש בהם ברכה לשפע הוא נמצא לעיתים מתלבט אוהב לעבוד ולא מסתמך על המזל.

 

 

האות ג
גימל מלשון גמילת חסדים אנשים אלו אוהבים לעזור להעניק ולתת לזולת לא אוהב מסגרות מלחיצות מצליח בעיסוקיו חכמים בעלי ידע רחב אוהבים צדק.


 

האות ד 
אנשים חכמים אנרגטים לא פוחדים מאתגרים קשה לו לבטא רגשות בעל כוח רצון מאורגן אוהב לעזור כל עוד זה לא פוגע בו נחשב כאמיץ.

 

 

האות ה
אנשים שיכולים להגיע להצלחה רבה ויכולת רוחנית גבוה ראיית עולם רחבה כושר מנהיגות אוהב לשנות ולהשתנות ראייה מפוקחת ומעמיקה גמיש ובעל יכולת הסתגלות חיים מרגשים ומלאי ארועים.

 

האות ו
אנשי שלום  בעלי אינטואיציה גבוה מאוד ואהבה לזולת אנשי בית אמהים מאורגן ומתוכנן אדיב ונאמן אפשר לסמוך עליו אנשים רומנטיים אוהבים יופי ואומנות.

 

 

האות ז
אוהב להיות במרכז בעל כוח רצון חזק רץ לעבר המטרה בעל דמיון יוצר ומקורי ראייה מפוקחת אנטלגנציה גבוה ידע רב בכל דבר עקשנים לעיתים אוהבים להיות לבד.

 

 

האות ח
בעלי אינטואיציה חזקה יכולת התבוננות לראות את הנסתר יש לו סגולה להוציא תכונות מהכוח לפועל אנשים מקובלים בחברה חכמים רגישים פגיעים אוהבים את הבית והמשפחה.

 

 

האות ט 
אופטימיים שמחת חיים מלאי חום אינטואיציה גבוה נוכחות חזקה סמכותי אוהב לעזור ללא תמורה רודף אחרי הצדק עקשן ובעל חן.

 

 

האות י
אנשים שאפתנים יכולת חשיבה חזקה  ולפרטי פרטים יושר פנימי גבוה דמיון מבריק בחשיבה מאורגן ומסודר כושר השרדות רציניים בכל דבר.

 

 

האות כ
שליטה עצמית גבוה  בכל דבר ורצון עצמי חזק  אנשים אמיצים פזרן לא אוהב בקורת אוהב לקחת את השליטה בידיים שלו  בודק כל דבר לפני עשייה.

 

 

האות ל
אנשים אלו צריכים ללמוד כל הזמן ולהתפתח חייבים להיות במצב הרמוניה  שקט ושלווה כל הזמן  יכולת נתינה עד הקרבה עצמית תקשורת גבוה נדיבים.

 

 

האות מ
יצירתיים יכולת הזדהות עם הזולת מידת הרחמים והרצון לעזור הן מבחינה פיזית נפשית ורוחנית חכמים אינטואיציה גבוה לחוש את הזולת ראיית עולם רחבה אמיץ וסבלני.

 

 

האות נ
אדם מאוד נאמן שאפשר לסמוך עליו בטחון עצמי גבוה אינטואיציה חזקה מוציא מכוח המחשבה לפועל אנשים ממגנטים את הסובבים אותם כושר ביטוי מהיר חוקר את החיים.

 

 

האות ס
בעלי עומק רוחני אנשים שאוהבים לעזור עוסקים בתורת הנסתר והמיסטיקה סבלניים אוהבים ללמוד ולקרוא חוזר מספר פעמים על עשיית דברים איטי חם ומתלהב.

 

 

האות ע
אנשים עקשניים טובי לב לזולת והזדהות איתם טוב בניהול חריצות שאפתנות חוסן נפשי גבוה חייב להיות מעודכן  בכל דבר ראש על הכתפיים כושר ביטוי טוב ישר ועינייני.

 

 

האות פ
יש להם נטייה לשמור דברים בבטן ולא להוציא החוצה כשהם עוזרים לזולת הם מרפאים אותם הוא יכול לשנות גורלות אוהבים אומנות ויופי יש להם יכולת להוציא מהכוח לפועל.

 

 

האות צ
אנשים שרודפים אחרי הצדק יכולת לפרנסה טובה בזכות מעשיו הטובים אנשים מיוחדים המקרינים אור סביבם חשיבה עצמית ומקורית אנשי עבודה נאמנים לא אוהבים מסגרות נוקשות ולא לוקחים כל דבר כמובן מאליו.

 

 

האות ק
אדם אידיאליסט חולמני נמצא הרבה פעמים בהתלבטיות שגורמות לו לבלבול בעל חושים חדים מאוד    לא פוחד מהלבד מחוברים מאוד לאמא יכולת שליטה עצמית.

 

 

האות ר
יכולת מחשבתית מאוד חזקה הוא ממריץ מעודד ודוחף כל דבר קדימה תקשורתי זריזות חריצות לא נפתח בקלות רגשן יכולת להגיע לרמות צמיחה ויצירה גבוהות.


 

האות ש 
יכולת התבוננות וחדירה לפרטים חשובה להם המסגרת אנשים רוחניים חייבים שליטה על רמת הדיבור יש בהם את הכוח להשתנות כל הזמן אנשים שמחים ומתלהבים הש' יכולה לחמם דברים או לשרוף.

 

 

האות ת
אנשים בעלי לב טוב המון תמימות אנשים דיפלומטיים יכולת שכלית גבוה רגישים מאוד חיים את העבר לפעמים הרגש גובר על המוח אוהבים לעזור לזולת.


 

רוצים לקבל ניתוח נומרולוגי/אסטרולוגי/קבלי  אישי ומקצועי מצליל בלי לצאת מהבית? התקשרו עכשיו ל 072-3401003שלוחה 48 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.

 אולי יעניין אותך גם:

 

פירוש שמות לבנים חלק ראשון מא' עד ט'

פירוש שמות לבנים חלק שני מי' עד מ'

פירש שמות לבנים חלק שלישי מנ' עד פ'

פירוש שמות לבנות - חלק ראשון מא' עד י'

פירוש שמות לבנות חלק שני מכ' - מ'

פירוש חלומות לבנות חלק שלישי מנ' עד צ'

פירוש חלומות לבנות חלק רביעי מק' עד ת'

שינוי והוספת שמות מאת רנה רז גילו

חשיבות תאריך הלידה והשם בנומרולוגיה

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי