אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
פירוש שמות לבנים חלק רביעי מצ' עד ת'

פירוש שמות לבנים חלק רביעי מצ' עד ת'

 

 

 

 

שמות שמתחילים באות צ....


צבי - ילד זה בעל נתינה גבוהה, חייכן ואוהב להיות בחברת אנשים, צריך להיזהר מהיגררות אחרי החברים. דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , בדרך כלל יצליח לבטא את כישוריו. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יכולת הבאת חידושים, דייקן וחרוץ.

צביאל - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מהפחד לא לאבד שליטה, זקוק למנוחה על מנת ל"טעון מצברים", הרבה פעמים יחפש את השקט והלבד שלו. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יכולת הבאת חידושים, דייקן וחרוץ. יחפש את האיזון, נדיב ומתחשב.

צדוק - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, יהיה בעל דימיון מפותח, חשיבה מרובה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, יחפש מידי פעם את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים.

צדקיהו - ילד זה יהיה אנרגטי, יחפש את הסמכויות והכספים בגיל צעיר, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו מגיל צעיר. זקוק לפעילות מתמדת. התנהלותו תהיה על פי יצרים. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, יחפש מידי פעם את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים. יהיה בו את האור והידע, יכולת הובלה והנהגה, צריך חופש בהתנהלותו.

צהל - ילד זה יהיה אנרגטי, יחפש את הסמכויות והכספים בגיל צעיר, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו מגיל צעיר. זקוק לפעילות מתמדת. התנהלותו תהיה על פי יצרים. צריך להיזהר שלא להגיע לפשע, יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, יהיה בו את הנדיבות וההתחשבות, ההארה והידע יהיו בו.

צוק - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מהפחד לא לאבד שליטה, זקוק למנוחה על מנת ל"טעון מצברים", הרבה פעמים יחפש את השקט והלבד שלו. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, ינסה לחבר בין האנשים, יחפש את היציבות וההרמוניה.

צור - ילד זה יהיה אנרגטי, יחפש את הסמכויות והכספים בגיל צעיר, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו מגיל צעיר. זקוק לפעילות מתמדת. התנהלותו תהיה על פי יצרים. צריך להיזהר שלא להגיע לפשע, יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יחפש את היציבות וההרמוניה. בעל יכולת הובלת מהלכים לידי מעשה.

צח - ילד זה יהיה אנרגטי, יחפש את הסמכויות והכספים בגיל צעיר, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש לכוונו מגיל צעיר. זקוק לפעילות מתמדת. התנהלותו תהיה על פי יצרים. צריך להיזהר שלא להגיע לפשע, יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. ישים דגש על העולם הזה, יהיה לו קל לחטוא יהיה בו את החן או הכח.

צחי - ילד זה בא לעולם על מנת להעביר לנו מסרים, יהיה הילד שינסה להראות לנו דרכים טובות יותר לקיום החברה, בעל יכולת הובלה, חרוץ ודייקן, צריך סדר בחייו, ישים דגש על העולם הזה, יהיה לו קל לחטוא יהיה בו את החן או הכח.

ציון - ילד זה בעל נתינה גבוהה, חייכן ואוהב להיות בחברת אנשים, צריך להיזהר מהיגררות אחרי החברים. דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , בדרך כלל יצליח לבטא את כישוריו. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יכולת הבאת חידושים, דייקן וחרוץ. בעל ידיים טובות לעשייה, ימשך לשונה ולניסתר.

צמח - ילד זה בעל נתינה גבוהה, חייכן ואוהב להיות בחברת אנשים, צריך להיזהר מהיגררות אחרי החברים. דברים יסתדרו לו בדקה ה 90 , בדרך כלל יצליח לבטא את כישוריו. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. בעל ידיים טובות לעשייה, ישים דגש על העולם הזה, יהיה לו קל לחטוא יהיה בו את החן או הכח. יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, בעל אינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית.

צפניה - ילד זה יחפש את העסקים והעצמאות, בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות. יהיה בו את השילוב של שליטה, אידיאליסט, יחפש את הצדק. יהיה בו האור והידע, יחפש להשיג את התענוג והפאר במהירות, ימשך לשונה ולניסתר, בעל יכולת תיכנון ברמה גבוהה, דייקן וחרוץ.

צפריר - ילד זה יהיה ביקורתי, ישים לב לכל דבר ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל יכולת אילתור גבוהה, פרפקציוניסט ובעל עקרונות, יחפש להשיג את התענוג והפאר במהירות, חרוץ ודייקן, בעל יכולת להוציא רעיונות לידי מעשה.שמות שמתחילים באות ק....


קדוש - ילד זה יחפש ריגושים ושינויים בחייו, ימשך לשונה ולקיצוני, ינסה דברים, יהיה לו קשה להתחייב למסגרות, יעשה מעשים כדי שידעו שזה הוא. כושר הסתגלות מהיר, יהיה הרבה בתנועה, בעל נוכחות, יחפש את הפרסום מסביבו. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, ילד זה בד"כ ישיג את מטרותיו, תהיה בו ההצלה וההגנה. הרבה פעמים יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים.

קובי - ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, קשה לו שאומרים לו מה לעשות לכן ישאף להיות עצמאי. חשיבתו תהיה על בסיס של איסוף נתונים. בעל יכולת הובלת מהלכים לידי ביצוע, יביא חידושים, דייקן וחרוץ, פרקטי, רכושני ומיני. יהיה בעל רגישות פנימית גבוהה, ינסה לחבר בין אנשים.

קורן - ילד זה יחפש ריגושים ושינויים בחייו, ימשך לשונה ולקיצוני, ינסה דברים, יהיה לו קשה להתחייב למסגרות, יעשה מעשים כדי שידעו שזה הוא. כושר הסתגלות מהיר, יהיה הרבה בתנועה, בעל נוכחות, יחפש את הפרסום מסביבו. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, ינסה לחבר בין אנשים, בעל משמעת עצמית גבוהה, יהיה בעל כח רצון גבוה ובעל שאיפות גבוהות.יכולת ביצועית גבוהה, ימשך למיסטיקה ולניסתר.

קטן - ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, יסתדר עם כולם, הרמוני, ינסה לקשר בין אנשים. יכולת ביצועית גבוהה, ימשך למיסטיקה ולניסתר. שאיפתו להיות במרכז, צורך בשליטה, דחף להישגיות, גאווה ותעוזה.

קידר - ילד זה יהיה אנרגטי, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל ולכן יש למקדו כבר מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות גוף, ראייתו חומרית, ישאף להגיע לכספים וסמכויות מגיל צעיר, צריך להיות בפעילות מתמדת. בעל יכולת הובלת מהלכים לידי ביצוע, יביא חידושים, מידי פעם יחפש את המריבות הקטנות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, כח רצון ובעל שאיפות גבוהות. יהיה פרקטי, רכושני ומיני

קינן - ילד זה יהיה פרפקציוניסט, ישים לב לכל פרט ופרט ושום דבר לא יברח לו מהעיניים, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל כושר אילתור גבוה, יש לו תשובה לכל דבר, יחפש את היציבות והקרקע. יהיה פרקטי, רכושני ומיני, בעל יכולת הובלת דברים לידי מעשה, בעל יכולת תיכנון גבוהה, ימשך למיסטיקה ולניסתר.

 

 שמות שמתחילים באות ר....


ראובן - ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את האיזון בחייו, רגישות גבוהה וקשור להוריו, בעל כושר תיכנון גבוה, בעל משמעת עצמית גבוהה,

רביב - ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, רגישות גבוהה וקשור להוריו. יבקש את עצות קרוביו, יהיה נשי במקצת.

רביד - ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהעביר מסרים, משיכה ליופי ולהרמוניה, בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את האינטריגות עם אנשים, צריך להיזהר מהפסדי כספים, חרוץ ודייקן.

רגב - ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל רגישות גבוהה וקשור להוריו. יבקש את עצות קרוביו, יהיה נשי במקצת. בפנימיותו הוא רומנטי, יהיה בו שפע רוחני.

רואי - ילד זה יהיה בעל אגו גבו, לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יעשה הרבה שינויים בחייו, אסתטיקה תהיה מאוד חשובה לו, יטפח את ה"אני" שלו, בעל יכולת הובלה והנהגה, יכולת לקיחת דברים לידי ביצוע, יחפש את האיזון בחייו, בעל משמעת עצמית גבוהה.

רובי - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, יצירתי, בעל דימיון מפותח, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם. חשיבה מרובה, נשי במקצת, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, רגישות פנימית גבוהה, משמעת עצמית גבוהה.

רוי - ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהעביר מסרים, משיכה ליופי ולהרמוניה, בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, חרוץ מאוד, משיכה להרמוניה וסדר, יחפש את האיזון בחייו, אינטואיציה גבוהה.

רום - ילד זה יהיה יצירתי, חייכן, אוהב להיות בחברת אנשים, כושר התנדבות גבוה, צריך להיזהר מהיגררות אחרי החבר'ה, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, יחפש את האיזון בחייו, משמעת עצמית גבוהה, נתינה גבוהה, יכולת הובלה, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. שאיפות גבוהות, בעל תכונה אימהית.

רון - ילד זה יחפש את היציבות והקרקע, פרפקציוניסט, קשה לו לוותר לאחר שקיבל החלטה, נחוש מאוד, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל כושר אילתור, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל יכולת הובלה, יהיה בו את המרץ והכח להצלה, משיכה למיסטיקה ולשונה.

רוני - ילד זה זקוק לאוויר ולחופש, בעל נוכחות, ימשך לקיצוני ולשונה, אוהב לנסות דברים חדשים, ידאג שכולם ידעו שהוא באיזור, יחפש את הפרסום בסביבתו, זקוק להיות בתנועה, קשה לו להתחייב. בעל יכולת הובלה, יחפש את האיזון הפנימי, דייקן וחרוץ.

רונן - ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהעביר מסרים, משיכה ליופי ולהרמוניה, בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, חרוץ מאוד, משיכה להרמוניה וסדר, יחפש את האיזון בחייו, אינטואיציה גבוהה. משיכה לשונה ולניסתר, בעל יכולת תיכנון גבוהה.

רועי - ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל רגישות גבוהה וקשור להוריו. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, בעל ביקורת עצמית גבוהה, תהיה בו השאפתנות, רכושנות, עקשנות ואמביציה מאוד גבוהה להצלחה.

רותם - ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל רגישות גבוהה וקשור להוריו. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את האיזון והיציבות בחייו, מחובר לתת מודע שלו, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. שאיפות גבוהות.

רז - ילד זה בא לעולם על מנת להדריך ולהעביר מסרים, משיכה ליופי ולהרמוניה, בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, חרוץ מאוד, משיכה להרמוניה וסדר, אינטואיציה גבוהה. אנרגטי, יהיה בו חוסר שקט, יחפש את השינויים והפרסום.

רזי - ילד זה יהיה בעל אגו גבו, לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יעשה הרבה שינויים בחייו, אסתטיקה תהיה מאוד חשובה לו, יטפח את ה"אני" שלו, בעל יכולת הובלה והנהגה, יכולת לקיחת דברים לידי ביצוע, דייקן וחרוץ. אנרגטי, יהיה בו חוסר שקט, יחפש את השינויים והפרסום.

רחמים - ילד זה יהיה בעל אגו גבו, לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יעשה הרבה שינויים בחייו, אסתטיקה תהיה מאוד חשובה לו, יטפח את ה"אני" שלו, בעל יכולת הובלה והנהגה, יכולת לקיחת דברים לידי ביצוע, דייקן וחרוץ. ישים דגש על העולם הזה, קל לו לחטוא, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. שאיפות גבוהות, בעל תכונה אימהית.

רם - ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, יהיה הרמוני וינסה לחבר בין אנשים, פוטנציאל גבוה להגיע להישגים, כושר מנהיגות, כח רצון. , יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. שאיפות גבוהות, בעל תכונה אימהית.

רמי - ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יחפש את האיזון והיציבות בחייו, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. שאיפות גבוהות.

רן - ילד זה יהיה בעל יכולת למידה גבוהה, הרבה פעמים נימצא אותו לבד, בעל חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד לאבד שליטה, זקוק למנוחה רבה על מנת לטעון מצברים. בעל אינטואיציה טובה ויכולת טיפולית גבוהה, בעל כושר איבחון גבוה. בעל יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, משיכה לשונה ולניסתר, יכולת תיכנון גבוהה.

רעם - ילד זה יחפש את היציבות והקרקע, פרפקציוניסט, קשה לו לוותר לאחר שקיבל החלטה, נחוש מאוד, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל כושר אילתור, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל יכולת הובלה, יהיה בו את המרץ והכח להצלה, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל אינטואיציה ויכולת רוחנית גבוהה מאוד. בעל תכונות אימהיות, בעל ביקורת עצמית גבוהה, תהיה בו השאפתנות, רכושנות, עקשנות ואמביציה מאוד גבוהה להצלחה.

רענן - ילד זה יהיה בעל אגו גבו, לא יאהב שיאמרו לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יעשה הרבה שינויים בחייו, אסתטיקה תהיה מאוד חשובה לו, יטפח את ה"אני" שלו, בעל יכולת הובלה והנהגה, יכולת לקיחת דברים לידי ביצוע, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, בעל ביקורת עצמית גבוהה, תהיה בו השאפתנות, רכושנות, עקשנות ואמביציה מאוד גבוהה להצלחה. בעל יכולת תיכנון גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר.

רפאל - ילד זה זקוק לאוויר ולחופש, בעל נוכחות, ימשך לקיצוני ולשונה, אוהב לנסות דברים חדשים, ידאג שכולם ידעו שהוא באיזור, יחפש את הפרסום בסביבתו, זקוק להיות בתנועה, קשה לו להתחייב. בעל יכולת הובלה, יחפש את האיזון הפנימי, דייקן וחרוץ. נדיב ומתחשב, קשה לו עם דברים רגילים ויציבים, יחפש להשיג במהירות את הפאר והתענוג.

רצון - ילד זה יחפש את היציבות והקרקע, פרפקציוניסט, קשה לו לוותר לאחר שקיבל החלטה, נחוש מאוד, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל כושר אילתור, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל יכולת הובלה, יהיה בו את המרץ והכח להצלה, יחפש את האיזון בחייו, ישלב בין הרצון לשליטה, את האידיאל והצדק.

רשף - ילד זה יחפש את היציבות והקרקע, פרפקציוניסט, קשה לו לוותר לאחר שקיבל החלטה, נחוש מאוד, שם לב לכל דבר ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, בעל כושר אילתור, ביקורתי ובעל עקרונות, בעל יכולת הובלה, יהיה בו את המרץ והכח להצלה, יחפש להשיג את הפאר והתענוג במהירות, אדם זה בד"כ משיג את מטרותיו, כמו כן תהיה בו ההגנה וההצלה.

 

 


שמות שמתחילים באות ש....


שאול - ילד זה יהיה ביקורתי מאוד, פרפקציוניסט, ישים לב לכל פרט ופרט ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, נחוש מאוד ובעל עקרונות, יסודי בהתנהלותו, לא מתפתה בקלות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה, יהיה נדיב ומתחשב, בעל יכולת למידה גבוהה, יחפש את האיזון בחייו, בעל חשיבה קונקרטית, בעל משמעת עצמית גבוהה, רכושנות, יחפש את היציבות.

שבתאי - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, נשי במקצת, יחפש את האיזון בחייו, בעל חשיבה קונקרטית, יחפש את היציבות והקרקע, מחובר לתת מודע שלו, רגישות פנימית וקשר חזק להוריו, דייקן וחרוץ, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שגב - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, צריך להיות בתנועה מתמדת, רגישות גבוהה וקשר חזק עם הוריו, יצירתי, יכולת כתיבה גבוהה, ידיים טובות לעשייה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שגיא - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, צריך להיות בתנועה מתמדת, חרוץ ודייקן, יכולת הבאת רעיונות וחידושים, יחפש את האיזון בחייו, בעל חשיבה קונקרטית, יצירתי, יכולת כתיבה גבוהה, ידיים טובות לעשייה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שגיב - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, בא לעולם על מנת להעביר מסרים ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, משיכה ליופי ולהרמוניה, רגישות גבוהה וקשר חזק להוריו, דייקן וחרוץ, יכול הבאת רעיונות וחידושים, יצירתי, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שון - ילד זה יחפש את החופש והאוויר, בעל נוכחות, זקוק שידעו שהוא נימצא בסביבה, אוהב להיות בתנועה, יעשה הרבה שינויים בחייו, אוהב את הריגוש והמוזר, צריך להיזהר לא להיסחף אחר השונה, בעל אופי פירסומי, ילד מעניין, בעל סקרנות גבוהה, בעל יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, בעל משמעת עצמית גבוהה, רכושנות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שוקי - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, בעל יכולת הובלה והכנסת שינויים, חרוץ ודייקן, פרקטי, רכושני ומיני, יחפש את היציבות בחייו, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שושן - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, צריך להיות בתנועה מתמדת, בעל יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יחפש את היציבות בחייו, רכושן, ידיים טובות לעשייה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שחם - ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, יהיה שירותי באופיו, יחפש את הבחורה המשפחתית, יהיה קנאי למשפחתו, ינסה לחבר ולפשר בין אנשים, ישים דגש על העולם הזה, בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכל להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שחף - ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, יטפח את עצמו, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, חשיבתו תהיה על בסיס איסוף נתונים, יחפש להשיג במהירות את התענוג והפאר, ישים דגש על העולם הזה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שחר - ילד זה יהיה ביקורתי מאוד, פרפקציוניסט, ישים לב לכל פרט ופרט ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, נחוש מאוד ובעל עקרונות, יסודי בהתנהלותו, לא מתפתה בקלות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה, ישים דגש על העולם הזה, יכולת הובלה והנהגה.

שי - ילד זה יהיה ביקורתי מאוד, פרפקציוניסט, ישים לב לכל פרט ופרט ושום דבר לא בורח לו מהעיניים, יש לו תשובה לכל דבר, כושר אילתור גבוה, רגליים על הקרקע, נחוש מאוד ובעל עקרונות, יסודי בהתנהלותו, לא מתפתה בקלות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה, בעל יכולות הבאת חידושים, חרוץ ודייקן.

שלום - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, בא לעולם על מנת להעביר מסרים ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, משיכה ליופי ולהרמוניה, משמעת עצמית גבוהה, נדיבות והתחשבות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכל להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שלומי - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, , משמעת עצמית גבוהה, נדיבות והתחשבות, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכל להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה, חרוץ ודייקן.

שמואל - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, , משמעת עצמית גבוהה, נדיבות והתחשבות, יחפש את האיזון בחייו, בעל חשיבה קונקרטית, יהיה בו את המרץ, הכל להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שמחון - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, , משמעת עצמית גבוהה, ישים דגש על העולם הזה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה, יחפש את האיזון בחייו, בעל חשיבה קונקרטית.

שמיר - ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, יטפח את עצמו, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, חשיבתו תהיה על בסיס איסוף נתונים, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, חרוץ ודייקן, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית.

שמעון - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, בא לעולם על מנת להעביר מסרים ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, משיכה ליופי ולהרמוניה, משמעת עצמית גבוהה, בעל יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה. תהיה בו השאפתנות, רכושנות, עקשנות ואמביציה גבוהה.

שמריהו - ילד זה יהיה בעל נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, בעל כושר התנדבות, אוהב להיות בחברת אנשים, חיוך על פניו, רומנטי, יצירתי, ידיים טובות לעשייה, צריך להיזהר מהיסחפות על מנת לרצות את החברים. יהיה בו את האור והידע, בעל משמעת עצמית גבוהה, בעל יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שמש - ילד זה תהיה עליו שמירה גבוהה, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה. בעל תכונה אימהית, ילד זה יהיה בעל אגו גבוה, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות לכן ישאף לניהול ועצמאות, ירצה להנהיג ולהוביל, חרוץ מאוד, יכבד כל עבודה.

שנהר - ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, יהיה שירותי באופיו, יחפש את הבחורה המשפחתית, יהיה קנאי למשפחתו, ינסה לחבר ולפשר בין אנשים, יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, יהיה בו את האור והידע, יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שניר - ילד זה יהיה בעל רגישות גבוהה, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, בעל דימיון מפותח, יכולת כתיבה גבוהה, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, נשי במקצת, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, דייקן וחרוץ, יהיה בו הרבה כח ועוצמה, בד"כ משיג את מטרותיו, תהיה לו ההצלה וההגנה.

שפי - ילד זה יהיה בעל נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, בעל כושר התנדבות, אוהב להיות בחברת אנשים, חיוך על פניו, רומנטי, יצירתי, ידיים טובות לעשייה, צריך להיזהר מהיסחפות על מנת לרצות את החברים. ירצה להשיג את הפאר והעונג במהירות, קריצות ודייקנות, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שפריר - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, בא לעולם על מנת להעביר מסרים ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, משיכה ליופי ולהרמוניה, משמעת עצמית גבוהה, ינסה להשיג את הפאר והעונג במהירות, יכולת הובלת רעיונות לידי פעולה, חריצות ודייקנות, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שקד - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, משמעת עצמית גבוהה, יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, פרקטי, רכושני ומיני, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שרון - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, בא לעולם על מנת להעביר מסרים ולהראות לנו דרכים טובות יותר לחיות, משיכה ליופי ולהרמוניה, משמעת עצמית גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, יכולת הובלת רעיונות לידי ביצוע, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

שריד - ילד זה יהיה אגו גבוה, קשה מאוד להניעו מדרכו ומדעותיו, לא אוהב שאומרים לו מה לעשות ולכן ישאף לניהול ועצמאות, יכבד כל עבודה שיתנו לו, מתייחס לכל דבר ברצינות, יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים, יכולת הובלת רעיונות לידי מעשה, חרוץ ודייקן, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

ששון - ילד זה יהיה אנרגטי מאוד, ראייתו סמכותית וחומרית, ירגיש שהוא יכול לעשות הכל לכן יש לכוונו מגיל צעיר, צריך להיזהר מפציעות פיזיות, משמעת עצמית גבוהה, רכושנות, יכולת תיכנון וביצוע ברמה גבוהה, משיכה למיסטיקה ולניסתר, יהיה בו את המרץ, הכח להצלה, הגנה גבוהה, בעל האינטואיציה והיכולת הרוחנית הגבוהה.

 שמות שמתחילים באות ת


תדמור - ילד זה יהיה רגיש מאוד, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, חשיבה מרובה, יכולת כתיבה טובה. יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה. בעל כושר מנהיגות, יש בו את כח הרצון והשאיפה. יחפש את האינטריגות, צריך להיזהר מהפסדי כספים. יהיה בו את המרץ, הכח וההצלה, ההגנה האינסופית, בעל אינטואיציות, יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית.

תובל - ילד זה ישים את משפחתו בראש סדר העדיפויות, הרמוני ומסתדר עם כולם, ינסה לחבר בין אנשים, קשור מאוד למשפחתו ולביתו. רגישות פנימית גבוהה, יכולת למידה, יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה.

תום - ילד זה צריך אוויר וחופש, יחפש את הפרסום והתנועה, בעל נוכחות, צריך שידעו שהוא בסביבה, יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה. יחבר בין אנשים. יהיה בו את המרץ, הכח וההצלה, ההגנה האינסופית, בעל אינטואיציות, יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית.

תומר - ילד זה יהיה בעל אינטואיציה גבוהה, יכולת טיפולית גבוהה, חשיבה שונה משל האחר, חשיבה לוגית מתוך הפחד שליטה. מאוד רוחני ובעל כושר איבחון גבוה. יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה. יחבר בין אנשים. יהיה בו את המרץ, הכח וההצלה, ההגנה האינסופית, בעל אינטואיציות, יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית.

תמוז - ילד זה יהיה יצירתי מאוד, בעל נתינה גבוהה, דברים יסתדרו לו בדקה ה 90, אוהב להיות בחברת אנשים, חייכן ואוהב לבלות. יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה. יחבר בין אנשים. יהיה בו את המרץ, הכח וההצלה, ההגנה האינסופית, בעל אינטואיציות, יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית.

תמיר - ילד זה יהיה רגיש מאוד, ימצא במצבים סבוכים ורגישים של האדם, צריך להיזהר מהידבקות מהירה במחלות, דימיון מפותח, חשיבה מרובה, יכולת כתיבה טובה. יחפש את היציבות, האדמה והמשפחתיות. טוב לב, יכול בקלות להגיע לתת מודע שלו. לעיתים ירגיש עצבני וחסר מנוחה. בעל כושר מנהיגות, יש בו את כח הרצון והשאיפה. יהיה בו את המרץ, הכח וההצלה, ההגנה האינסופית, בעל אינטואיציות, יכולת רוחנית גבוהה מאוד, בעל תכונה אימהית. יכולת הובלה.

 

 


 
רוצים לקבל ניתוח נומרולוגי אישי ומקצועי מצליל בלי לצאת מהבית? התקשרו עכשיו ל 072-3401003שלוחה 48 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.

 אולי יעניין אותך גם:

 

פירוש שמות לבנים חלק ראשון מא' עד ט'

פירוש שמות לבנים חלק שני מי' עד מ'

פירש שמות לבנים חלק שלישי מנ' עד פ'

פירוש שמות לבנות - חלק ראשון מא' עד י'

פירוש שמות לבנות חלק שני מכ' - מ'

פירוש חלומות לבנות חלק שלישי מנ' עד צ'

פירוש חלומות לבנות חלק רביעי מק' עד ת'

שינוי והוספת שמות מאת רנה רז גילו

חשיבות תאריך הלידה והשם בנומרולוגיה


 

 

 

 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי